Geri Dön

Gül Sunal okulunu kızı Ezo'ya verdi

23 yıl önce kendi asını verdiği bir anaokulu açan rahmetli Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal, okulu kızı Ezo Sunal'a devretti. Yeni adı 'Ezo Sunal Çocuk Atölyesi' olan okulda Gül Sunal da kızına destek verecek.

Gül Sunal okulunu kızı Ezo'ya verdi

Türk sinemasının unutulmaz oyuncusu rahmetli Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal, 1998'de kendi adını verdiği bir anaokulu açmıştı. Okulunda güvenilir, kaliteli ve iyi bir eğitim veriyordu. İki çocuk annesi Gül Sunal, okulu kızı Ezo Sunal'a devretti. Okulun yeni adı da 'Ezo Sunal Çocuk Atölyesi' oldu.

Gül Sunal, atölyenin işleyişinde kızına destek vermeye devam edecek. Yeni okulun ilk öğrencisi de Ali Sunal'ın büyük kızı Narin oldu. Merhum sanatçı Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal, torunu Narin'in kendi okullarına gideceğini, "Efendim yeni velimiz kontenjan dolmadan kızını atölyemize kaydetti., Hayırlı olsun" sözleriyle duyurdu.

Gül Sunal okulunu kızı Ezoya verdi

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber