Geri Dön

Gülben Ergen: Çocuklar derslerde zorlanıyor

Gülben Ergen, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı. Muhabirlerle ayaküstü sohbet etmeyi de ihmal etmeyen şarkıcı, "Çocuklar şu anda okuldalar, onlar çıkana kadar ben de biraz alışveriş yapmak istedim" dedi.

Gülben Ergen: Çocuklar derslerde zorlanıyor

Her hafta konser programının dolu olduğunu dile getiren Gülben Ergen, "Yarın Ankara'da bir açılışta olacağım, onun dışında sahnelerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Bir de çocukların dersleriyle ilgileniyorum, günlerimiz böyle geçiyor" şeklinde konuştu.

"GEÇEN SENENİN ACISINI ÇEKİYORUZ"
Pandemi nedeniyle geçtiğimiz yıl tüm çocukların okula gidemediğini hatırlatan Ergen, "Geçen senenin acısını çekiyoruz, çevremden de duyuyorum, bizim çocuklarda da var. Bu sene çocuklar derslerde baya zorlanıyorlar" dedi.

Kısa süren sohbet sonrası muhabirlere teşekkür eden güzel şarkıcı, alışveriş turuna kaldığı yerden devam etti.

Gülben Ergen: Çocuklar derslerde zorlanıyor

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber