Geri Dön

Gülben Ergen ile Seda Sayan'ın Bodrum buluşması

Bir süredir oğullarıyla Bodrum'da tatilin tadını çıkaran Gülben Ergen, bugün meslektaşı ve yakın ardaşı Seda Sayan ile bir araya geldi. Birlikte tekneyle açılan ikili, keyifli anlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Gülben Ergen ile Seda Sayan'ın Bodrum buluşması

Yazı Bodrum'da geçiren Gülben Ergen, bugün Seda Sayan ile buluştu. Tekneyle açılan ikiliden Ergen, ilk olarak ayaklarını takipçileriyle paylaştı ve "Bilin bakalım yanımda kim var?" notunu düştü.

Ardından Instagram'ın hikaye bölümünden Seda Sayan ile verdiği pozları yayınlayan güzel şarkıcı, sonrasında bu karelerden birini paylaştı.

Gülben Ergen ile Seda Sayanın Bodrum buluşması

"KULAKLARI ÇINLAYANLAR EL KALDIRSIN"
Üç çocuk annesi Ergen, Sayan ile verdiği poza; Biz bir buluşuruz, bir masaya yatırırız alemi cihan yanar. Kulakları çınlayanlar el kaldırsın" notunu düştü.

Sayan ise bu gönderiye; "Arkadaş, can, bir tanem" şeklinde kalpli emoji ile bir yorum yaparak karşılık verdi.

Gülben Ergen ile Seda Sayanın Bodrum buluşması

SEDA DA PAYLAŞTI
Ardından da aynı kareyi kendi sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sunan bir çocuk annesi Seda Sayan, "Canım güzel arkadaşım" ifadelerini kullandı.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber