Cadde Gülse Birsel'den 'Avrupa Yakası' ve 'Yalan Dünya' uyarısı!

Gülse Birsel'den 'Avrupa Yakası' ve 'Yalan Dünya' uyarısı!

15.04.2024 - 16:05 | Son Güncellenme:

Hem senaryosunu yazdığı hem de oyuncu kadrosunda yer aldığı 'Yalan Dünya' ve 'Avrupa Yakası' ile hafızalarda yer eden Gülse Birsel, son zamanlarda fenomen dizilerin adıyla düzenlenen partiler konusunda dikkat çeken bir uyarıda bulundu.

Gülse Birselden Avrupa Yakası ve Yalan Dünya uyarısı

Sosyal medya hesabından geçtiğimiz hafta bir açıklama yapan Gülse Birsel, Avrupa Yakası'nın yeniden yayınlanacağı iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirtmişti.

Haberin Devamı

"HAYAL KIRIKLIĞI İÇİN ÖZÜR DİLERİM"

'Avrupa Yakası geri dönüyor' haberi palavra. Haberi uyduran bir de karakterler boşanmış mı, çocukları var mı, hangi oyuncular olacak, ne zaman sete giriyoruz filan uzun uzun sallamış. Sabahtan beri sevinçle arayan eşe dosta yaşattığım hayal kırıklığı için özür dilerim.

Gülse Birselden Avrupa Yakası ve Yalan Dünya uyarısı

190 BÖLÜM SÜRDÜ!

2004-2009 yılları arasında yayınlanan Avrupa Yakası, 190'ncı bölümü ile final yapmıştı. Altı sezondan oluşan dizi, Nişantaşı'nda yaşayan Sütçüoğlu Ailesi ile Avrupa Yakası adlı dergi çalışanları ve onların yakınlarının komik öyküsünü anlatıyordu.

Gülse Birselden Avrupa Yakası ve Yalan Dünya uyarısı

"KÖTÜ ÇIKARSA HABERİNİZ OLSUN"

Gülse Birsel, bu kez Instagram hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi. Ünlü senarist, yayınladıkları dönem çok konuşulan Avrupa Yakası ve Yalan Dünya'nın isimleriyle düzenlenen partiler hakkında takipçilerini uyardı.

Haberin Devamı

Son zamanlarda sık sık düzenlendiğini duyduğum 'Avrupa Yakası' ve 'Yalan Dünya' partileri bizim bilgimiz dışındadır. Kimlerin düzenlediğini bilmiyoruz. Kötü - mötü çıkarsa haberiniz olsun.

Gülse Birselden Avrupa Yakası ve Yalan Dünya uyarısı