Geri Dön

Gülşen oğlunun yanına uçtu! 23 Eylül'e kadar yok

Eşi Ozan Çolakoğlu ve oğulları Azur ile geçtiğimiz kışın büyük bölümünü İspanya’nın kuzeyindeki Costa Brava’daki evlerinde geçiren Gülşen, yaz başında Türkiye’ye gelen ve konserden konsere koşturuyor. Başarılı popçu, önceki gün Çınarcık’ta sahneye çıktı. Konser bitiminde de eşi ve hasret kaldığı oğlunun yanına, İspanya’ya uçtu.

Gülşen oğlunun yanına uçtu! 23 Eylül'e kadar yok

Gülşen, 23 Eylül’de İspanya'dan Türkiye’ye dönecek ve Mayıs 2022’ye kadar sürecek 60 konserlik bir anlaşmaya imza atacak.

GÜLŞEN'İN FORMUNUN SIRRI
Posta gazetesinde yer alan habere göre; yaz başından beri sahne performansı, dansı ve fit fiziği ile dikkat çeken, hemcinslerini kıskandıran ünlü şarkıcı sırrını da açıkladı.

Her gün tempolu bir şekilde 8-10 kilometre yürüyor. Haftanın 3 günü pilates yapıp sahneye çıkmadan 12 saat önce kasları için ağırlık çalışıyor.

YEMEKLERİNİ YANINDA TAŞIYOR
48 kilo olan Gülşen, yemeklerini de kendi hazırlıyor. Dışarıdan hiçbir şey yemiyor, turnede bile yemeklerini yanında taşıyor. Şarkıcı, akşam en geç 23.00’te uyuyor, sabah 07.00’de kalkıyor.

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber