Geri Dön

Gündeş ‘O Ses Türkiye’den ayrıldı

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının jürisinde görev alan Ebru Gündeş, yeni sezonda ekranda olmayacağını duyurdu

Gündeş ‘O Ses Türkiye’den ayrıldı

‘O Ses Türkiye’nin jüri üyelerinden Ebru Gündeş, yarışmadan ayrıldığını dün sosyal medya hesaplarından açıkladı. Eşi Rıza Sarraf Amerika’da tutuklu yargılanan Gündeş, ‘İçinde bulunduğu durumdan dolayı’ Acun Ilıcalı’dan izin istediğini dile getirdi.

Üzüntüyle açıkladı

Jürisinde Gökhan - Hakan Özoğuz, Hadise ve Murat Boz’un da yer aldığı müzik yarışmasından ayrılan Gündeş, “Üç yıldır büyük bir keyif, heyecan ve mutlulukla oturduğum O Ses Türkiye jüri koltuğunda bu sene bulunamayacağımı büyük bir üzüntüyle bildirmek isterim. Hayatta herkes başına ne gelirse gelsin, sağlık sorunu olmadığı taktirde bir şekilde yaşantısına ve işine devam eder, etmek zorundadır. Bende gücümün yettiğince kendim, ailem ve ekibim adına buna çalışıyorum” dedi.

‘Benimle ya da bensiz varlar’

Aldığı karardan dolayı Ilıcalı’nın kendisini anlayışla karşıladığını ifade eden Gündeş, “O Ses Türkiye kocaman bir kadro. Benimle ya da bensiz varlar ve hep olacaklar inşallah. O yüzden içinde bulunduğum durumdan dolayı dostum Ilıcalı’dan bu sene izin istedim. Kendisi de her zaman ki desteğiyle beni anlayışla karşıladı. Ilıcalı’ya, jüri arkadaşlarıma ve tüm ekibe teşekkür ederim” diye konuştu.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber