Geri Dön

'Gündüz Gece' klibi yayınlandı

30. yılına 'Akustik' albümüyle giren Pentagram, ikinci video klibiyle dinleyiciyle buluşuyor. Sony Music etiketiyle çıkan, tüm eski elemanları bir araya getirmesiyle ve sevilen Pentagram şarkılarının yeniden yorumlarıyla büyük ilgi gören albümün ikinci klibi 'Gündüz Gece'ye çekildi.

'Gündüz Gece' klibi yayınlandı

Davulda Cenk Ünnü, bas gitarda Tarkan Gözübüyük, gitarlarda Hakan Utangaç, Metin Türkcan ve Demir Demirkan ile 'Akustik' albümünde izi bulunan Ozan Tügen’in de yer aldığı 'Gündüz Gece' klibinde, vokallerde Murat İlkan, Ogün Sanlısoy ve Gökalp Ergen şarkıyı birlikte seslendiriyor.

Aşık Veysel’in yıllar içinde Pentagram’la da özdeşleşen başyapıtı 'Gündüz Gece' şarkısının klibinde, Pentagram fan kulübü Puratu’dan 50 kişilik ekip rol aldı. Fatih Ormanları’nda 16 saatte çekilen klipte, oyunculuğuyla kendisine hayran bırakan bir sürpriz isim yer aldı: Gonca Vuslateri. Pentagram’ı performansıyla izlediğimiz klipte, Gonca Vuslateri ise 'Gündüz Gece'nin ruhunu izleyiciye aktarıyor.

Tüm Pentagram elemanlarının 'Sonsuz' klibinden sonra ikinci kez bir arada olduğu 'Gündüz Gece' klibi, bugün grubun vevo kanalında ve tüm müzik kanallarında yayında.

Magazin Haberleri Bülteni (16 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet