Geri Dön

Gündüz kuşağına yeni soluk: Yaşamdan Hikayeler

Lütfiye Pekcan'ın hazırlayıp sunacağı 'Yaşamdan Hikayeler' programı, gerçek yaşam hikayelerini canlı yayında gerçek kahramanların katılımıyla TV8'de ekranlara taşıyacak.

Gündüz kuşağına yeni soluk: Yaşamdan Hikayeler

Yıllardır medya dünyasında hem haberci hem programcı olarak yer alan ve yazar Lütfiye Pekcan'ın hazırlayıp sunacağı 'Yaşamdan Hikayeler' programı, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de hafta için her gün gündüz kuşağında yayınlanacak.

Kadınların sesine kulak veren Lütfiye Pekcan, canlı yayında avukat, dedektif ve psikiyatrist gibi uzmanlar yardımıyla kadınlara rehber olacak.

Programın yapımcılığını yıllardır gündüz kuşaklarında birçok başarılı projeye imza atan Hülya Sepken (Ph Yapım) üstlenecek.

LÜTFİYE PEKCAN KİMDİR?

TRT Haber Merkezinde muhabir olarak medya dünyasına adım atan Lütfiye Pekcan, aynı zamanda Reha Muhtar ile 'Ateş Hattı' programına yapımcı olarak imza attı. SHOW TV, CNN TÜRK ve FOX TV'de haber yayın koordinatörü, TV8, CİNE5 ve D Prodüksiyon'da program müdürü olarak görev yaptı.

SHOW TV’de bir dönem 'Ateş Hattı' ve TRT'de 'Manşettekiler' programını hazırlayıp sunan Pekcan, Kosova Savaşı'ndan İmralı Davası'na kadar tarihte derin izler bırakan pek çok olayı canlı yayınlarla olay yerinden milyonlara aktardı.

Kadın sorunlarını iyi bilen ve deneyimlerini '3 Kadın 1 Ölüm 1 Sır' adlı romanla okuyucularıyla paylaşan Lütfiye Pekcan, evli ve 1 çocuk annesi.

Magazin Haberleri Bülteni (5 Ağustos 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber