Geri Dön

Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet oyuncuları kim, konusu nedir? Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet nerede çekildi?

Yerli komedi filmi Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet, Gürbüz ile arkadaşı Ferhat'ın etrafında gelişen olayları beyazperdeye aktarıyor. Sözlüsü Aylin ile evlenme planları yapan Gürbüz'ün en yakın destekçisi ise Ferhat'tır. 2018 yapımı komedi türündeki Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet filminin oyuncu kadrosu haberimizde.

Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet oyuncuları kim, konusu nedir? Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet nerede çekildi?

Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet filmi 2018 yılında Orhan Erkal yönetmenliğinde hazırlandı. Senaryosunu ise Emre Mutlu kaleme aldı. Başrolde de Emre Mutlu ve Hakan Bulut yer alıyor. Öte yandan kadroda başarılı oyuncu Şafak Sezer'de rol aldı.

GÜRBÜZ: HADİ ALLAH'A EMANET KONUSU

Genç bir adam olan Gürbüz geçimini bir pizza restoranında motorlu kuryelik yaparak sağlamaktadır. Çalıştığı pizzacıda müdür olmanın hayalini kuran Gürbüz sözlüsü Aylin ile evlilik planları yapar. Fakat sözlüsünün kıskançlıklarından oldukça muzdariptir. Bu sorundan kurtulmanın yollarını arayan Gürbüz’e en yakın arkadaşı Ferhat bir tavsiyede bulunur. Teknolojinin nimetlerinden yararlanmasını söyleyen Ferhat, Gürbüz’ün gün boyunca yaptıklarını cep telefonu ile kaydedip Aylin’e göndermesini önerir. Gürbüz, Aylin’in gün içerisinde neler yaşadığını, ne sorunlarla cebelleştiğini gördüğünde kıskançlığı bırakacağını umut ederek fikri uygulamaya karar verir. Fakat kayıt altına aldığı ilk siparişinde bir cinayete şahit olunca işler karışır. Gördüklerinden sonra hemen olay yerinden kaçsa da onu çoktan fark etmişlerdir. Başını büyük bir belaya sokan Gürbüz, Ferhat ile bu beladan kurtulmanın yollarını ararken birbirinden komik maceraların içine düşer.

GÜRBÜZ: HADİ ALLAH'A EMANET OYUNCULARI

Emre Mutlu - Gürbüz

Hakan Bulut - Ferhat

Arzu Oruç - Aylin

Gökhan Yıkılkan

Ayhan Taş

Şafak Sezer

Serkan Şengül

Bengi İdil Uras

Ömer Kurt

Hüseyin Elmalıpınar

Muhammed Cangören

GÜRBÜZ: HADİ ALLAH'A EMANET NEREDE ÇEKİLDİ? 

Sevilen komedi filmlerinden olan Gürbüz Allah'a Emanet yapımının çekimleri İstanbul'un farklı mekanlarında gerçekleştirildi. 

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber