Geri Dön

Gwen Stefani ikonik elbisesini 25 yıl sonra yeniden giydi

51 yaşındaki rock yıldızı Gwen Stefani, 25 yıl önceki halinden pek de bir şey kaybetmemiş gibi görünüyor. Ünlü yıldız, ses getiren 'Don't Speak' şarkısının klibinde giydiği ikonik puantiyeli elbiseyi yeniden giydi.

Gwen Stefani ikonik elbisesini 25 yıl sonra yeniden giydi

No Doubt grubunun solisti Gwen Stefani, büyük çıkış yapan parçası 'Don't Speak'in 25'inci yıl dönümüne özel bir kutlama yaptı. 51 yaşındaki şarkıcı, klipte giydiği ikonik elbiseyi yeniden giydi. 

Gwen Stefani'nin 25 yıl önceki halinden hiçbir şey kaybetmediği çektiği Tiktok videosu ile anlaşılıyor. Puantiyeli elbiseyi file çorapla tamamlayan Gwen'in boynundaki kolyeler de dikkat çekti. Kolyelerden birinde Stefani, diğerinde ise nişanlısı Blake Shelton'ın soy adı yer alıyor.

Gwen Stefani ikonik elbisesini 25 yıl sonra yeniden giydi

Son olarak beyaz kovboy çizmeleriyle stilini tamamlayan Gwen Stefani, "İşte buradayım. Şuna bakın, birazcık Blake haricinde..." dedi.

Gwen Stefani, daha önce de iyi çıkış yapan kliplerinden bazı kıyafetleri yeniden giymişti. 'Let Me Reintroduce Myself' klibinde en ikonik görünümlerini yeniden canlandırmıştı. Ancak yine de puantiyeli elbisenin orijinal olup olmadığı net değil.

Mehmet Ali Erbil'den Filistin'e destek mesajıŞovmen Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından Filistinlilere destek mesajı yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet