Geri Dön

Gypsy müziğinin efsane ismi İstanbul'daydı!

Swissôtel The Bosphorus, Istanbul’da yer alan Les Ambassadeurs Bar’da Gypsy müziğinin en iyi temsilcisi olarak kabul edilen ve Uluslararası Caz Platformu tarafından en iyi kemancı olarak gösterilen Florin Niculescu sahne aldı.

Gypsy müziğinin efsane ismi İstanbul'daydı!

Nevsal Elevli-İstanbul

Sanatçının kurduğu Florin Niculescu Quartet, “Stephane Grapell’ye Saygı” performansıyla caz severlere sıra dışı bir gece yaşattı.

Bugüne kadar Charles Aznavour, Patricia Kaas gibi dünyaca ünlü isimlerle de çalışan Florin Niculescu yaklaşık iki buçuk saat sahne aldı. Ayakta alkışlanan Florin Niculescu İstanbul”un çok güzel bir şehir olduğunu belirterek, “Bu mekanda ve İstanbul”da sahne almak çok güzel” dedi.

Konserler Her Hafta Devam Ediyor
Les Ambassadeurs caz barda her hafta Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri caz geceleri yapılıyor. Mart ayı programı kapsamında, Ayşe Gencer Quintet, Jef Giansily Trio, Sibel Köse Quartet, Ercüment Orkut Trio, Şenay Lambaoğlu Trio ve Ferit Odman sahne alacak.

Ebru Polat'tan tavsiyerler! "Kocalarınızı elinizden alırlar"Instagram paylaşımları olay olan ünlü şarkıcı, yaklaşık 500 bin izlenen görüntüsü ile sosyal medyayı salladı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber