Geri Dön

Hadise-Mehmet Dinçlerler el ele

Şarkıcı Hadise ile iş insanı sevgilisi Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz gün İstinyePark'ta objektiflere takıldı. Öğle saatlerinde AVM'ye gelen ve Markalar Sokağı'nda bulunan Zuma Restaurant'a geçen çift, burada dostlarıyla buluşarak yemek yedi.

Hadise-Mehmet Dinçlerler el ele

Kaan Yıldırım ile nikah masasına oturması beklenirken ayrılan Hadise, aradığı mutluluğu Mehmet Dinçerler'de bulmuş, geçtiğimiz temmuz ayında Bodrum'da görüntülenen çiftin birliktelikleri ortaya çıkmıştı.

HADİSE'NİN YÜZÜ ASIK
Bir süredir ailesiyle sorunlar yaşadığı yönünde haberler çıkan Hadise, restoran çıkışında soruları yanıtsız bırakırken, mutsuz hali dikkatlerden kaçmadı.

Sevgilisinin elini bir an olsun bırakmayan iş insanı Mehmet Dinçerler'in özel aracına binen çift, üç saat kaldıkları AVM'den açıklama yapmadan ayrıldılar.

Hadise-Mehmet Dinçlerler el ele

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber