Geri Dön

Hadise ve Hakan Sabancı gizli gizli görüşüyor mu?

Sosyetik playboy Hakan Sabancı'nın aşk hayatındaki hızına yetişilemiyor.

Hadise ve Hakan Sabancı gizli gizli görüşüyor mu?

Takvim'de yer alan habere göre Aslışah Alkoçlar'dan ayrıldıktan sonra çapkınlıkta gaza basan Sabancı, geçtiğimiz yıl Hadise'yle kısa süreli bir aşk yaşamıştı. Popçuyla aşkı çabuk biten iş adamı, aralarında yabancı güzellerin de olduğu pek çok isimle kaçamak yaptı.

Sabancı, son 10 günde ise 3 güzelle anılarak aşk rekorunu kırdı. Eliz Sakuçoğlu'yla aşk yaşayan çapkın işadamının geçtiğimiz günlerde eski aşkı Lara Surol'a döndüğü iddia edildi. Yeni dedikodulara göre Hakan Sabancı, Hadise ile gizli gizli görüşmeye başladı. Hatta ikili, geçtiğimiz gün Etiler'deki bir restoranda baş başaydı.

10 GÜNDE 3 SEVGİLİ
Eliz Sakuçoğlu'yla aşk yaşarken eski sevgilisi Lara Surol'a döndüğü öne sürülen Sabancı'nın şimdi de Hadise'yle yeniden yakınlaştığı konuşuluyor.

Kızı koronavirüse yakalanan Nilüfer yaşadıkları süreci anlattıTürk pop müziğinin başarılı ismi Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı'nın doğum gününü kutlarken; koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Usta sanatçı, yayınladığı yeni videoda da yaşadıkları süreci takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet