Geri Dön

Hadise'den 'Üzülmek için zaman yok' paylaşımı

Birkaç ay önce iş insanı Mehmet Dinçerler ile Çırağan Sarayı'nda sadece ailelerin katıldığı 20 kişilik bir törenle dünyaevine giren Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Şimdilerde Dinçerler ile mutlu bir evlilik sürdüren şarkıcı, son olarak tatilde çekilen eski fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.

Hadise'den 'Üzülmek için zaman yok' paylaşımı

Şarkıcılık kariyerinin dışında özel hayatıyla da çok konuşulan Hadise, geçtiğimiz ocak ayında ayında Mehmet Dinçerler'den evlilik teklifi aldı. İş insanına 'Evet' diyen şarkıcı, güzel haberi sosyal medyada takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Tektaşını gösteren popçu, "Bölümümüz şimdi başlıyor" notunu düştü. Dinçerler de sevgilisinin paylaşımına, 'Mrs. Dinçerler' yorumunu yaptı.

15 MART'TA NİŞAN

Mehmet Dinçerler, 15 Mart'ta ailesiyle birlikte kız istemeye gitti. Ünlü popçunun annesi Gülnihal Açıkgöz de nişan için Belçika’dan İstanbul’a geldi. Babası Burhan Dinçerler, annesi Nezihe Dinçerler ve ablalarıyla birlikte Hadise'nin Göktürk'teki evine giden Dinçerler, hiçbir detayı atlamadı. Her şeyi Türk geleneklerine göre yapan aile, Hadise'yi annesinden istedi. Böylece ikili evlilik yolunda ilk adımı attı.

Hadiseden Üzülmek için zaman yok paylaşımı

30 NİSAN'DA SÜRPRİZ NİKÂH

Uzun süredir aşk yaşayan Mehmet Dinçerler ve Hadise, 30 Nisan'da Çırağan Sarayı'nda aile arasında gerçekleşen bir törenle sessiz sedasız nikah kıydı. Törenden görüntü alınmasını yasaklayan çift, sosyal medyada herhangi bir paylaşım da yapmadı.

Sürpriz törenden sonra Kıbrıs'ta konser veren 36 yaşındaki güzel, hayranlarına müzik ziyafeti sunarken, Mehmet Dinçlerler ile evlilik haberini de sahnede doğruladı. 'Prenses' şarkısını söyleyen popçu, şu ifadelerini kullandı:

Bu şarkıyı yıllardır söylüyorum ama evlendikten sonra ilk defa seslendireceğim. Prenses şarkımda şöyle bir şey söylüyorum; 'Prensesler gibiydim baba evinde'. Eşim bana gerçekten kraliçe gibi bakıyor. Prenses değil, kraliçe gibi. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için. Beni bu kadar güzel sevdiği için, hep yanımda olduğu için.

TATİL POZUNU PAYLAŞTI

Şimdilerde Mehmet Dinçerler ile mutlu bir evlilik sürdüren Hadise, son paylaşımıyla adından söz ettirdi. Daha önce tatilde çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.

36 yaşındaki şarkıcı, rengarenk pareosuyla verdiği pozlara "Üzülmek için zaman yok" notunu düştü. Hadise'nin pozlarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Hadiseden Üzülmek için zaman yok paylaşımı

DİNÇERLER SOSYAL MEDYADA AŞKA GELDİ

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler, Twitter hesabından Beşiktaş Meydanı'nda şarkı söyleyen bir kadının videosunu yayınlamıştı. Sesini beğendiği kadının videosunu "Woww" notuyla paylaşarak alev emojileri koyan Dinçerler, öğrendiği bilgi karşısında şaşkınlığını gizleyememişti.

Dinçerler'in paylaşımına yorum yapan bir takipçisi, şarkı söyleyen kadın için "O Ses Türkiye yarışmasına ve bir tek Hadise dönmüştü. Hatice'nin ailesinin de sesi çok güzeldir. 2-3 kardeşi de 'O Ses'e katılmıştı" yorumunu yazmıştı. Takipçisine cevap veren Dinçerler'in, şarkıcı eşini Hadise'yi överek, "Hanımım anlıyor bu işten" ifadesini kullanması dikkat çekmişti.

 

 

 

Hadiseden Üzülmek için zaman yok paylaşımı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber