Geri Dön

Hafsanur Sancaktutan tarzıyla dikkat çekti

Final kararıyla seyirciyi üzen Son Yaz dizisinde Alperen Duymaz, Ali Atay ve Birce Akalay ile kamera karşısına geçen güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan, Instagram hesabından paylaştığı pozuyla beğeni yağmuruna tutuldu.

Hafsanur Sancaktutan tarzıyla dikkat çekti

Geçtiğimiz ekim ayında ekranlara veda eden Son Yaz dizisinde canlandırdığı Yağmur karakteriyle adından söz ettiren güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Genç oyuncu, siyahlar içindeki iddialı pozuyla büyük beğeni topladı. Sancaktutan'ın iddialı pozlarına, "Bu kadar güzel olmak için ne yapıyorsun?'' ve ''Aşk kadın'' gibi yorumlar yapıldı.

Hafsanur Sancaktutan tarzıyla dikkat çekti

Meslektaşı Deniz Can Aktaş ile aşk yaşayan Hafsanur Sancaktutan, herhangi bir dizi veya film projesinde yer almıyor. Bir mücevher markasının yüzü olan Sancaktutan, doğal güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

2018 yılında Gülperi dizisiyle oyunculuğa adım atan Sancaktutan, Son Yaz dizisiyle kariyerinde zirveye çıkmıştı. 

Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? İddialara yanıt geldiGeçtiğimiz aylarda kendisi gibi şarkıcı Serdar Ortaç'la ilişkisini noktalayan Seçil Gür'ün yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Gür'ün ünlü oyuncu Celil Nalçakan'a gönlünü kaptırdığı ileri sürülmüştü. Nalçakan, hakkındaki haberlere sosyal medya hesabından yayınladığı video ile yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber