Geri Dön

Hakan Boyav, 'Teşkilat' için 'Tövbekar' oldu

TRT 1'de ekranlara gelen ‘Teşkilat’ dizisinin 26 Eylül Pazar akşamı başlayacak yeni sezonunda, usta oyuncu Hakan Boyav kadroya katılıyor.

Hakan Boyav, 'Teşkilat' için 'Tövbekar' oldu

Hakan Boyav, ‘Teşkilat’ dizisinin ikinci sezonunda canlandıracağı Sadık, nam-ı diğer 'Tövbekar' karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Teşkilat’ın eski mensuplarından biri olan ve Yıldırım’ın geçmişinde kilit bir noktada duran Tövbekar, tarafını belli etmeyen soğukkanlı tavrı ve istihbarat dünyasına hakimiyeti ile seyircinin tarafını çözemeyeceği bir karakter olarak dikkat çekecek.

Yeni sezon çekimleri tüm hızıyla devam eden ‘Teşkilat’, ikinci sezon yeni bölümleriyle 26 Eylül Pazar akşamı TRT 1’de başlıyor.

Hakan Boyav, Teşkilat için Tövbekar oldu

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber