Geri Dön

Hakan Peker ile stilist Bensu Gürses'in keyifli halleri

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Hakan Peker, stilist Bensu Gürses ile birlikte görüntülendi. Şarkıcı “Hanımefendi sevgiliniz mi?” sorusuna; “Sevgilim yok ama umut ediyorum aşk beni bulacak” dedi.

Hakan Peker ile stilist Bensu Gürses'in keyifli halleri

Hürriyet'ten Behlül Aydın'ın haberine göre; 90’ların sevilen şarkıcılarından Hakan Peker, önceki gün Arnavutköy’de stilist Bensu Gürses ile objektife yansıdı. Baş başa kahve içen ikili, görüntülendiklerini fark edince gülümsedi. Daha önce “Instagram’dan sevgili buldum ve görücü usulü evlenebilirim” açıklamasıyla gündem olan Hakan Peker, mekân çıkışında soruları yanıtladı.

Bir mekânda kahve içen Hakan Peker ile Bensu Gürses’in keyifli halleri dikkat çekti. İkili sohbet esnasında sık sık kahkaha attı. Bensu Gürses ile Hakan Peker mekândan birlikte ayrıldı. Muhabirlerin sorularına Gürses sessiz kaldı, Peker yanıt verdi.

Hakan Peker ile stilist Bensu Gürsesin keyifli halleri

"HERKES GİBİ BENİM DE ARKADAŞIM VAR"
Muhabirlerin sorduğu “Hanımefendi sevgiliniz mi?” sorusuna şarkıcı önce sessiz kaldı, sonra “Herkesin arkadaşı gibi benim de arkadaşım var” yanıtını verdi. Konuşmasına devam eden Peker, “Daha önceki açıklamalarım pandemi döneminde espri amaçlıydı. Bensu uzun zamandır arkadaşım. Bir sevgilim yok. Ama umut ediyorum aşk beni bulacak” dedi.

60 yaşındaki şarkıcı, 2012 yılında evlendiği Arzu Öztoprak’la 2018 yılında sessiz sedasız bir şekilde boşanmıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber