Geri Dön

Haldun Dormen'in sahnelediği komedi fuarda: 'Sevgilime Göz Kulak Ol'

86.İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), tüm hızıyla devam ediyor. Fuar kapsamında bugün Haldun Dormen'in sahneye koyduğu 'Sevgilime Göz Kulak Ol' isimli tiyatro oyunu sahnelenecek.

Haldun Dormen'in sahnelediği komedi fuarda: 'Sevgilime Göz Kulak Ol'

86.İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), tüm hızıyla devam ediyor. Kültürpark Atatürk Açıkhava Tiyatrosunda Alice Harikalar Diyarında sirk tiyatrosu dün son oyunlarında yine izleyenleri büyülerken, Mogambo Caz Gecelerinde ise usta sanatçı Vedat Sakman müzikseverlerle buluştu. İsmet İnönü Kültür Merkezinde ise bugün 'Sevgilime Göz Kulak Ol' isimli tiyatro oyunu sahnelenecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen Folkartın Ana Sponsoru olduğu 86.İEF yine hareketli ve dopdolu bir gün geçirdi. Mogambo Caz Gecelerinde ise usta sanatçı Vedat Sakman müzikseverlerle buluştu. Kültürpark Atatürk Açıkhava Tiyatrosunda Alice Harikalar Diyarında sirk tiyatrosu dün son oyunlarında yine izleyenleri büyüledi. Müzik yaşamına İzmirde henüz lisede okurken başlayan usta sanatçı Vedat Sakman, Mogamboda cazseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Gitarıyla sahneye çıkan Sakman, geçmişten günümüze sevilen eserlerini seslendirdi.

HALDUN DORMEN SAHNELİYOR
Kültürpark Atatürk Açıkhava Tiyatrosu'nda gösteriler ve oyunlar hız kesmeden devam ediyor. Açıkhava Tiyatrosunda bugün İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından sahnelenen ve başrolünü Zihni Göktayın oynadığı Hisse-i Şayia ikinci kez sahnelenecek. İsmet İnönü Kültür Merkezinde ise 'Sevgilime Göz Kulak Ol' isimli tiyatro oyunu sahnelenecek. 1900'lerin başında; güzel, çapkın, neşeli Amelienin ve hayranlarının öyküsünü anlatan "Sevgilime Göz Kulak Ol" tiyatro oyunu sanatseverlerle buluşacak. 2 perdelik komediyi sahneye Haldun Dormen koyuyor. Oyunda ünlü isimler rol alıyor. Aydan Şener, Deniz Arcak, Bülent Alkış oynuyorlar. 11 kişilik kadronun diğer kişilerini ise tiyatro dünyasının kıdemli oyuncuları Ferdi Akarnur, İsmail Düvenci, Tayfun Yılmaz, Gökhan İçöz, Sadi Özen ile genç yetenekler Gazi Şeker, Efe Yeşilay, Mehmet Baran Erdoğan, Kübra Madak canlandırıyor.

FATİH ERKOÇ MOGAMBODA
Perşembe günü Mogambo Caz Gecelerinde ise Fatih Erkoç sahneye çıkacak. Caz müziğin duayen ismi Fatih Erkoç, cazseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak. İZMİR(DHA)

21 Şubat 2021 Magazin Haberleri Bülteni21 Şubat 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet