Geri Dön

Halle Berry: Onların benimle problemi var

Bir süredir şarkıcı Van Hunt ile aşk yaşayan oyuncu Halle Berry, sosyal medyada takipçileriyle özel hayatına ilişkin tartışmaya girdi.

Halle Berry: Onların benimle problemi var

Oscar ödüllü Halle Berry'nin takipçileri, 54 yaşındaki oyuncuyu 'sevgililerini elinde tutamamakla' suçladı. Bunun üzerine ABD'li yıldız, Instagram hesabından eleştirilere cevap verdi.

"ELİMDE TUTMAK İSTEDİĞİMİ KİM SÖYLEDİ?"
İki çocuk annesi Halle Berry'nin eski eşi Gabriel Aubry'ni hedef alan, "Kadınlar sana hiçbir şey borçlu değil" mesajına bir sosyal medya kullanıcısı "Bir erkeği elinde tutamayan kadın" yorumunu yazdı. Berry, bu mesaja "Yanlış adamı elimde tutmak istediğimi de kim söyledi? Bunu yapamam" cevabını verdi.

Bir başka takipçisinin "Halle, hayatındaki adamlarla bazı sorunların mı var?" sorusuna ise "Onların benimle problemi var" karşılığını verdi.

Halle Berry, hayatı boyunca hiçbir erkeğin finansal olarak kendisine bakmadığını belirtti.

İbrahim Tatlıses'ten 12 yıl aradan sonra ilk konserMüzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses,12 yıl aradan sonra ilk konserini Kuruçeşme'de verdi. Sahnede duygu dolu anlar yaşayan Tatlıses, en sevilen şarkılarını seslendirerek sevenleriyle hasret giderdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber