Geri Dön

Halsey bebeğini emzirdiği anları paylaştı

Uzun süredir Türk senarist Alev Aydın’la birlikte olan dünyaca ünlü şarkıcı Halsey, geçtiğimiz haftalarda oğlu Ender Ridley’ı kucağına aldı. Halsey, Türk aşkı Alev Aydın’dan olan oğlu Ender’i bahçede emzirdi.

Halsey bebeğini emzirdiği anları paylaştı

İki yıldır birlikte olan Türk senarist Alev Aydın ve ünlü şarkıcı Halsey, geçtiğimiz haftalarda ilk çocukları Ender Ridley’ı kucaklarına aldı.

14 Temmuz'da bebeğini kucağına alan ABD şarkıcı Halsey, "Minettarım. En nadir ve mutlu oldu doğum için... Aşk tarafından destekleniyor" ifadelerini kullanmıştı.

Doğumdan kısa bir süre önce Allure Dergisi'ne konuşan Halsey, "Çocuğumuz siyahi bir büyükbaba ile Türk büyükbabaya sahip olacak. Hem Noel'i hem de Ramazan'ı yaşayacak" demişti.

Halsey bebeğini emzirdiği anları paylaştı

OĞLUNU EMZİRİRİKEN POZ VERDİ
Anne olduktan yaklaşık üç hafta sonra ortaya çıkan Halsey, Türk aşkı Alev Aydın’dan olan oğlu Ender’i emzirdiği anları paylaştı.

TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ
Halsey'in bu paylaşımı takipçilerini ikiye böldü. Bazı sosyal medya kullanıcıları, "Özel anlarını kendine saklayabilirsin" derken; bazıları da "İçinden gelmiş paylaşmış. Büyütmeye gerek yok" yorumunu yaptı.

Halsey bebeğini emzirdiği anları paylaştı

Nicole Richie'nin zor anları! Doğum günü pastasını üflerken saçları tutuştuDünyaca ünlü yıldız Nicole Richie, sevdikleriyle doğum gününü kutlarken talihsiz bir olay yaşadı. Pastasının üstündeki mumları üflemek için eğilen ünlü ismin saçları tutuştu. Kısa süreli panik sonrası saçını kurtaran Richie, o anları sosyal medya hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner