Geri Dön

Halsey: Çocuğumuz hem Noel'i hem de Ramazan'ı yaşayacak

Türk sevgilisi Alev Aydın ile birlikteliğinden ilk bebeğini kucağına almaya hazırlanan dünyaca ünlü şarkıcı Halsey, ilişkisi ve doğacak bebeğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Aydın ile tanışma sürecinden de bahseden 26 yaşındaki şarkıcı, "Çocuğumuz, hem Noel'i hem de Ramazan'ı yaşayacak" ifadelerini kullandı.

Halsey: Çocuğumuz hem Noel'i hem de Ramazan'ı yaşayacak

İki yıldır aşk yaşadığı Türk sevgilisi Alev Aydın'dan bebek bekleyen Macaristan asıllı ABD'li şarkıcı Halsey, hamileliğinin dokuzuncu ayına girdi.

"ÇOCUĞUMUZ RAMAZANI DA YAŞAYACAK"
Hamilelik sürecini sık sık sosyal medya hesabından paylaşan ünlü şarkıcı, Allure Dergisi'ne konuştu. Samimi açıklamalarda bulunan Halsey, "Çocuğumuz siyahi bir büyükbaba ile Türk büyükbabaya sahip olacak. Hem Noel'i hem de Ramazan'ı yaşayacak." dedi.

"ALEV HAYATIM HAKKINDA BİR FİLM YAZIYORDU"
Türk senarist Alev Aydın ile birlikteliğinin nasıl başladığını da anlatan 26 yaşındaki şarkıcı, şöhretin ilişkilerini etkileyeceğinden endişe ettiğini söyledi.

Halsey, "Hayatım hakkında bir film yazıyordu, bir biyografi, bu yüzden birlikte çok zaman geçirdik. Bir gece gerçekten halka açık bir yere birlikte gittik. Ayrılırken paparazzi, hayranlar tarafından adeta yutuldum. Her şey çok dramatikti, bir film sahnesi gibi. Omzumun üzerinden baktım ve 'Aman Tanrım, hoşça kal bile demedim!' diye düşündüm. Arabada oturduğumu ve onu bir daha asla göremeyeceğim, onu hayatını mahvedemeyecek kadar çok seviyorum ve onu tüm bu çılgınlığın içine sürükleyecek kadar çok seviyorum.' dediğimi hatırlıyorum." ifadelerini kullandı.

Halsey: Çocuğumuz hem Noeli hem de Ramazanı yaşayacak

"YILDIZLAR HİZAYA GİRDİĞİNDE İLİŞKİMİZ ROMANTİKLEŞTİ"
2018 yılında Sony Pictures ile hayatını anlatan bir film geliştirmek için ortaklık kuran Halsey, Aydın'ın senaryoyu yazması için işe alındığını ve bu süreçte aşık olduklarını söyledi.

Ünlü şarkıcı, "Alev ve ben dört yıldır gerçekten iyi arkadaşız. Ve yıldızlar hizaya girdiğinde ilişkimiz romantikleşti. İkimizin de 'Aman Tanrım! Sen benim olduğum kişisin' dediğimiz çok açıktı." dedi.

HALSEY'DEN MEZARLIK ZİYARETİ
Dünyaca ünlü şarkıcı, geçen ay da doğum öncesi sevgilisi ve bebeğinin babası Alev Aydın'ın annesi Kadriye Aydın'ı kabri başında ziyaret etmişti.

İlk çocuğunu kucağına almak için gün sayan Aydın da o anları Instagram hesabından yayınlamıştı. Mezar taşında Alev Aydın'ın annesi Kadriye Aydın'ın 1959 yılında dünyaya geldiği, 2014 yılında da New York'ta hayata veda ettiği anlaşılıyor.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber