Geri Dön

Haluk Bilginer’in yeni dizisi ‘Alex Rider’ D-Smart’ta

Uluslararası Emmy ödüllü usta oyuncu Haluk Bilginer’in başrollerden birini canlandırdığı İngiliz yapımı “Alex Rider”, D-Smart’ta izleyici karşısına çıkıyor.

Haluk Bilginer’in yeni dizisi ‘Alex Rider’ D-Smart’ta

Kaliteli ve zengin bir içeriğe sahip D-Smart, yayınlarını zenginleştirmeye devam ediyor. Sony Pictures Television ile işbirliği yapan D-Smart, şimdi de yazar Anthony Horowitz’in satış rekorları kıran romanından uyarlanan 8 bölümlük 'Alex Rider' dizisini seyirciyle buluşturuyor.

GENÇ AJANIN HİKAYESİ

Haluk Bilginer’in de rol aldığı 'Alex Rider', D-Smart’ın yenilenen dijital yayın platformu D-Smart GO’da yayınlanıyor. Yönetmeliğini Andreas Prochaska ile Christopher Smith’in üstlendiği, çekimleri İngiltere ve Romanya’da yapılan dizi, amcasının ani ölümüyle hayatı değişen genç ajan Alex’in hayatını konu alıyor.

Haluk Bilginer, dizinin kötü adamı 'Dr. Hugo Greif’i canlandırıyor.

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber