Geri Dön

Hande Ataizi: İlk tokat yiyen ben miyim?

Hande Ataizi, Jülide Ateş’in '40' programına konuk oldu. Kendisiyle ilgili merak edilen sorulara yanıt veren Ataizi, Sevda Demirel ile arasındaki tokat olayıyla ilgili de konuştu.

Hande Ataizi: İlk tokat yiyen ben miyim?

Yıllar önce Cem Davran ile sunduğu 'İki Kere Kiki' programında Sevda Demirel’in kendisine tokat atmasıyla gündemden düşmeyen Hande Ataizi, “Reyting uğruna mı dayak yediniz?” sorusuna yanıt verdi.

Ataizi, “Programı banttan çekiyorduk. O yıllarda editörler tarafından hazırlanmış sorular geliyordu. Bir soru sordum, onun cevabı bana tokat şeklinde oldu.Ara verildi, o kişi çıkarıldı. Ben zaten şokum, yüzüme yediğim tokatla elim ayağım titredi. Sanki o bölüm olmamış gibi, diğer konuğu ağırlamak üzere stüdyoya geldim. Ben de reyting uğruna o sahnenin oraya koyulduğunu düşünüyorum. Reyting aracı olarak kullandı. Ben de bunun yıllarca ceremesini çektim. İlk tokat yiyen ben miyim? Uzatılacak bir şey gibi gelmiyor ama uzatıldı" ifadelerini kullandı.

Enese Batur lüks otomobiliyle kaza yaptıSOSYAL medya fenomeni Enes Batur Etiler'de lüks otomobiliyle kaza yaptı. Batur, kazayı yara almadan atlatırken, lüks otomobilinde hasar oluştu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet