Geri Dön

Hande Erçel: Mehmet'le çok mutluyum!

Sevgilisi Ekin Mert Daymaz'ın en yakın arkadaşı Mehmet Dinçerler'le aşk yaşamaya başlayan Hande Erçel, 'Mehmet'le çok mutluyum, yakında birlikte karşınıza çıkacağız' dedi.

Hande Erçel: Mehmet'le çok mutluyum!

Güneş'ten Ahmet Döğen'in haberine göre ünlü oyuncu Hande Erçel'in; Ceylan Çapa ve Rojda Demirer gibi isimlerle aşk yaşayan yakışıklı iş adamı Mehmet Dinçerler'e gönlünü kaptırdığı iddia ediliyordu.

Hande Erçel'in evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Ekin Mert Daymaz'ın 'kardeşim' diye hitap ettiği en yakın arkadaşı Mehmet Dinçerler'le aşk yaşıyor olması güzel oyuncunun tepki toplamasına neden olmuştu. Fakat Erçel tüm eleştirilere rağmen aşkını itiraf etti.

Önceki akşam 'Damat Takımı' adlı filmin galasına katılan ünlü oyuncu 'Mehmet Dinçerler'le aşk yaşadığınız doğru mu?' şeklindeki soru üzerine "Evet birlikteyiz ve çok mutluyuz. O şu an yurtdışında, geldiği zaman bizi birlikte de görüntüleyeceksiniz" dedi.

ADINI BİLE ANMIYOR
'Eski sevgiliniz Ekin Mert Daymaz'ın en yakın arkadaşı oluşuyla ilgili eleştiri alıyorsunuz' denildiğinde de "Bu konuyu konuşmaya değmez. Açıklama yapmak istemiyorum" diye konuştu.

Yoğun şekilde çalıştığı için Dinçerler'le sık sık biraraya gelemediklerini anlatan Erçel, “Çok mutluyuz çok güzel giden bir ilişkimiz var” şeklinde nispet yaparcasına açıklama yaptı.

Magazin Haberleri Bülteni (25 Eylül 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber