Geri Dön

Hande Soral-İsmail Demirci çiftinden bebek provası

Geçtiğimiz sezon 'Bir Zamanlar Çukurova'da 'Ümit' karakterine hayat veren Hande Soral, şimdilerde bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isimlerin başında yer alan oyuncu, son olarak önce annesi Sebahat Soral'ın ardından da eşinin oyuncak bebekle verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu.

Hande Soral-İsmail Demirci çiftinden bebek provası

Kendisi gibi oyuncu İsmail Demirci ile 2017 yılında nikah masasına oturan Hande Soral'ın mutlu birlikteliği devam ediyor. Magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Hande Soral ile İsmail Demirci'den geçtiğimiz aylarda müjdeli haber gelmişti.

ALİ BEBEK GELİYOR

Eşi ile objektif karşısına geçen Soral, elindeki ultrason görüntüsüyle hamile olduğunu duyurmuştu. Aynı pozu kendi Instagram hesabından da yayınlayan İsmail Demirci'nin 'dad' (baba) yazılı şapkası dikkatlerden kaçmamıştı.

Hande Soral-İsmail Demirci çiftinden bebek provası

Ardından aileleri ve yakın arkadaşlarıyla bir parti düzenleyen çift, bebeklerinin cinsiyetini açıklamıştı. Bu anları Instagram hesabından yayınlayan Hande Soral, oğlu olacağını ve Ali ismini vereceklerini, "Ali Demirci geliyor" notuyla duyurmuştu.

"BABY SHOWER HATIRASI"

Geçtiğimiz haftalarda da bir baby shower partisi düzenleyen Hande Soral, partiden kareleri takipçileriyle paylaşmıştı. Partide pembe bir elbise giymeyi tercih eden oyuncu, ailesi ve yakın dostlarıyla verdiği pozlara; "Baby Shower Hatırası" notunu düşmüştü.

Hande Soral-İsmail Demirci çiftinden bebek provası

"GÜNEŞ Mİ O?"

Birkaç gün önce de yeşil triko elbisesiyle verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sunan Hande Soral, paylaşımına "Gözlerime inanamıyorum güneş mi o?" notunu düşerken; büyüyen karnı da dikkat çekmişti.

Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alan fotoğrafa Soral'ın oyuncu olan kız kardeşi Bensu Soral da kayıtsız kalamamıştı. Kendisi de Hakan Baş'la evli olan Bensu, ablası ve yeğenine "İki güzel bebeğim bir arada" yorumunu yapmıştı.

"BEBEK ELİNE YAKIŞTI"

Doğuma sayılı günler kala yeni bir paylaşım yapan Hande Soral, ilk olarak hastane çantası hazırladığını duyurdu ardından da annesi ve eşini paylaştı. Güzel oyuncu, annesi Sebahat Soral'ın ardından kendisi gibi oyuncu eşi İsmail Demirci'nin oyuncak bebekle verdiği pozları yayınladı.

35 yaşındaki Soral'ın paylaşımları büyük ilgi görürken; ilk kez baba olacak olmanın heyecanını yaşayan İsmail Demirci için 'bebek eline yakıştı' gibi yorumlar yapıldı.

Hande Soral-İsmail Demirci çiftinden bebek provası

"BOĞA ERKEĞİ OLACAK"

Hande Soral, daha önce de mayıs ayının üçüncü haftası gibi bebekleri Ali'nin doğmasını beklediklerini dile getirmiş ve oğlu için "Boğa erkeği olacak" ifadelerini kullanmıştı.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber