Geri Dön

Hande Yener ve Serdar Ortaç’ın Kuruçeşme buluşması

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri'nde Hande Yener ve Serdar Ortaç, performanslarıyla Kuruçeşme’yi salladı.

Hande Yener ve Serdar Ortaç’ın Kuruçeşme buluşması

Sahneye ilk olarak Türk pop müziğinin kraliçesi Hande Yener çıktı. Özel sahne şovları, hit şarkıları ve iddialı kostümleriyle dikkat çeken Yener, söylediği şarkılarla geceye damga vurdu. Hakan Akkaya imzalı kostüm giyinen Yener, güzelliği ile de göz kamaştırdı.

Konserin ikinci yarısında sahneye çıkan Serdar Ortaç, ‘Mesafe’ şarkısıyla sevenlerini selamladı. ‘Karabiberim', 'Dansöz', 'Padişah’ gibi geçmişten bugüne en sevilen parçalarını seslendiren Ortaç, ‘İki Deli’ şarkısında Hande Yener’i sahneye davet etti.

Hande Yener ve Serdar Ortaç’ın Kuruçeşme buluşması

İki dev ismin bu özel buluşması binlerce kişi tarafından ayakta alkışlandı ve ‘yüzyılın buluşması’ şeklinde yorumlar yapıldı.

BEBEK VE KRAL
İkili konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Serdar Ortaç, Hande Yener’e “Bebek gibisin. Hiç değişmiyorsun” dedi. Hande Yener ise sözlerine “Sen kralsın” diye başlayarak, “Dünyaca ünlü yıldızlar aynı sahnede buluşup büyük şovlara imza atıyorlar. Biz de şimdi aynı sahneyi paylaşıyoruz. İkili buluşmalardan ortaya çıkan bu büyük enerjiye bayılıyorum” şeklinde konuştu.

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber