Geri Dön

Hanife Gürdal yönetmen yardımcısı oldu!

Katıldığı vlilik programıyla ünlenen ve paylaşımlarıyla dikkat çeken Hanife Gürdal, bir küs bir barışık olduğu eşi Kemal Ayvaz ile tiyatro dünyasına girdi. Gürdal, eşinin oynadığı oyunda yönetmen yardımcısı olduğunu duyurdu.

Hanife Gürdal yönetmen yardımcısı oldu!

Evlilik programlarının sona ermesinin ardından sosyal medya fenomeni haline gelen ünlü gelin adayı Hanife Gürdal, eşi Kemal Ayvaz ile bir küs bir barış hayatıyla sık sık gündeme geliyor.

Eşiyle arasını düzelten Gürdal, şimdi de tiyatro dünyasına girdi. Eşinin rol aldığı oyunda yönetmen yardımcısı olan Hanife Gürdal, bu durumu sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı.

Gürdal'ın takipçileri ise, "Bu ünvanlar için insanlar yıllarca üniversite okuyor", "Şaka mı bu?" gibi yorumlarda bulundu.

Hanife Gürdal yönetmen yardımcısı oldu

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber