Geri Dön

Harun, Ankara Polisiyesi’nde

‘Mor ve Ötesi’nin solisti Harun Tekin, Star TV’de ekrana gelecek “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide rol alacak.Tekin, Aşk-ı Memnu’nun Nihal’i Hazal Kaya’nın canlandıracağı Berna’ya âşık olacak

“Mor ve Ötesi” grubunun solisti Harun Tekin, sahnelerden dizi setlerine transfer oldu. İlk kez oyuncu kimliğiyle seyirci karşısına çıkacak Tekin, Star TV’de önümüzdeki haftalarda ekrana gelecek “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide rol alacak. Sadece ünlü solist Harun Tekin değil, Tarkan Karlıdağ-Adam Film’in yapımcılığında çekilecek dizinin kadrosunda sürpriz birçok isim dikkati çekiyor. Başrollerde Erdal Beşikçioğlu, Ayça Varlıer, Canan Ergüder, Ege Aydan ve Seda Bakan var. Behzat Ç. karakterine Erdal Beçikçioğlu can verecek.
Nihal’in dönüşü...
‘Aşk-ı Memnu’nun Nihal’i Hazal Kaya da bu polisiye diziyle ekrana dönüyor. “Genco” dizisiyle başladığı ekran macerasında ‘Aşk-ı Memnu’yla birlikte yıldızı iyice parlayan Kaya, Behzat Ç.’nin kızı Berna’yı canlandıracak. Hazal Kaya’nın hayat vereceği Berna karakterine, Harun Tekin’in canlandıracağı Alp âşık olacak. Berna, babasıyla Alp’in arasında kalacak.
Dizinin kadrosunda “Var Mısın Yok Musun” ve “Survivor” adlı yarışmalarla tanınan Hakan Hatipoğlu da var. Hatipoğlu, diziye polis rolüyle dahil oldu. Erdal Beçikçioğlu’nun eşi Elvin Beşikçioğlu da dizide rol alacak. Genel yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı dizinin senaryosu ise Ercan Mehmet Erdem ve Emrah Serbes’e ait.

Magazin Haberleri Bülteni (25 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet