Geri Dön

Harun Tekin'den aşk dolu kutlama! 'Biricik lunaparkım, sonsuz okulum'

Son olarak 'Kırmızı Oda' dizisinde boy gösteren Melisa Sözen, dün 37 yaşına bastı. Sözen'in uzun yıllardır birlikte olduğu Mor ve Ötesi grubunun solisti Harun Tekin de sevgilisinin doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Sözen, Tekin'in romantik notuna kayıtsız kalamadı.

Harun Tekin'den aşk dolu kutlama! 'Biricik lunaparkım, sonsuz okulum'

Daha önce 'Çemberimde Gül Oya', 'Bir Bulut Olsam', 'Muhteşem Yüzyıl', 'Kırmızı Oda' gibi dizilerde rol alan ve uzun süredir ekranlardan uzak olan Melisa Sözen, uzun yıllardır Mor ve Ötesi grubunun solisti Harun Tekin ile gözlerden uzak bir aşk yaşıyor. Aşıklar zaman zaman birlikte çekilen fotoğraflarını da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

"BİZ AŞIRI MUTLUYUZ"

Melisa Sözen, geçtiğimiz aylarda muhabirlerin; "Harun Bey ile beraberliğiniz 10 yılı buldu. Evlilik düşünmüyor musunuz? Harun Bey evlenme teklif etti mi size?" sorusuna yanıt vermişti.

Ünlü oyuncu, "Bunu bize herkes soruyor ama biz şu an böyle mutluyuz. 'Bunca zaman geçti, artık kimse sormaz' diyordum, yine sordunuz. Biz çok mutluyuz." şeklinde konuşmuştu.

Harun Tekinden aşk dolu kutlama Biricik lunaparkım, sonsuz okulum

"MUTLULUK VEREN HER ŞEY YANI BAŞINDA OLSUN"

Uzun yıllardır mutlu birliktelikleri devam eden Melisa Sözen ile Harun Tekin çiftinden Tekin, geçtiğimiz haftalarda 45 yaşına basmıştı. Ünlü oyuncu, sevgilisinin doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla kutlamıştı.

Birlikte çekilen fotoğraflarını yayınlayan Sözen, gönderisine, "Sevgilim, iyi ki doğdun. İyi olan, şefkatli olan, mutluluk veren her şey yanı başında olsun. Seni çok seviyorum." notunu düşmüştü. Melisa Sözen'in gönderisi takipçilerinden oldukça ilgi görmüştü.

Harun Tekinden aşk dolu kutlama Biricik lunaparkım, sonsuz okulum

Daha önce Tekin ile ilişkisi hakkında "Harun ile tanıştığımız günden bu yana geçen süre içerisinde birlikte değişen, dönüşen, iyileşen, güzelleşen bir yolculuk içindeyiz. Başardığım, altından kalktığım birçok şeyi onun desteği ve inancıyla yaptım. Harun'un bunca başarıya rağmen hala gelişime açık olması, empati yeteneği ve mütevazılığı bende hayranlık uyandırıyor" diyen Sözen, 6 Temmuz'da 37 yaşına bastı. 

"İYİ Kİ DOĞDUN CANIM MELİSA"

Sözen'in doğum gününü sevgilisi Harun Tekin, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraflarla kutladı. Ünlü müzisyen, güzel oyuncuya şu sözlerle seslendi:

Biricik lunaparkım, sonsuz okulum, yengeç sepetinin süper yeteneklisi, canım sevgilim. şu zıvanadan çıkmış dünyada senden ne kadar çok güç aldığımı gerçekten anlatamam. hele son yıllarda, becerebildiğim kadarıyla içimde ve çevremdeki öfke ve mutsuzluk girdabına direnmeye çalıştığım her an, desteğini hep yanımda hissettim. Senin desteğinin neleri mümkün kıldığını saysam abarttığım düşünülürdü. Ama mesela 28 mayıs gecesi seninle İnönü’den eve yürüdük (3'üncü resim, konser sonrası), abartmıyorum yani:) gücüne, yeteneğine, iyileşme ve iyileştirme azmine hayranım. Beni hep duymak istemeni dilerim; yeni yaşın, “sen gülürsen dünya gülür” mottomuz çerçevesinde sana şahane hediyeler getirsin. İyi ki doğdun canım Melisa, seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Harun Tekin'in bu romantik paylaşımına kayıtsız kalmayan Melisa Sözen ise sevgilisine "Seni çok seviyorum" yorumunu yaptı. Ünlü oyuncu, yaptığı yoruma, nazar boncuğu, alev ve kalp emojisi de ekledi.

Harun Tekinden aşk dolu kutlama Biricik lunaparkım, sonsuz okulum

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber