CaddeHasan Can Kaya: İtibar suikasti var

Hasan Can Kaya: İtibar suikasti var

14.06.2024 - 10:43 | Son Güncellenme:

Hasan Can Kaya, bir partide tanıştığı genç bir kadını evinde alıkoyduğu iddialarına isyan etti. Kaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 'Böyle bir şey yaşanmadı. İftira atanlara yönelik tüm yasal haklarımı kullanacağımın bilinmesini isterim' dedi.

Geçtiğimiz hafta salı günü saat 04.00 sıralarında, arkadaşına canlı konum atıp, “Evden çıkmama izin vermiyor. Beni kurtarın” ihbarı yapan genç kadın, Beşiktaş polisi tarafından kurtarıldı. Taraflar emniyete götürüldü ancak genç kadının şikayetçi olmaması üzerine Kaya savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

Haberin Devamı

Hasan Can Kaya: İtibar suikasti var

Komedyen, “Adımın geçtiği haberlere konu edilen iddialar hiçbir şekilde doğru değildir. Herhangi bir konuyla ilgili emniyette hiç ifadeye çağrılmadığım gibi hakkımda herhangi bir şikayet veya kovuşturma da yoktur. İtibar suikasti var. İtibar sarsmaya yönelik olduğu açık olan, tamamen gerçek dışı ve ahlaksızca iftiraları üretenlere fırsat verilmemesini rica eder, bu ahlaksızca iftiraları yayanlara yönelik tüm yasal haklarım saklı kalmak kaydıyla kamuoyuna duyururum” dedi.

 

 

 

Hasan Can Kaya: İtibar suikasti var