Geri Dön

Hatice Aslan'dan 'Tolgahan Sayışman' açıklaması: Öfke kontrolü yoktu

'Annemizi Saklarken' adlı yeni diziyle ekranlara dönen Hatice Aslan, Armağan Çağlayan’ın YouTube programına konuk oldu. Usta oyuncu, yıllar önce meslektaşı Tolgahan Sayışman’la dizi setinde yaşadığı kavgayı anlattı.

Hatice Aslan'dan 'Tolgahan Sayışman' açıklaması: Öfke kontrolü yoktu

Daha Önce 'Ferhunda Hanımlar', 'En Son Babalar Duyar', 'Lale Devri', 'Kuzgun', 'Zümrüdüanka' gibi yapımlarda rol alan Hatice Aslan, şimdilerde Star TV'nin yeni dizisi 'Annemizi Saklarken'de 'Benan Demir' karakterine hayat veriyor.

Uzun bir aradan sonra ekranlara dönen Hatice Aslan, son olarak Armağan Çağlayan’ın YouTube programına konuk oldu. Oyuncu, yıllar önce Tolgahan Sayışman’la 'Lale Devri' dizisinin setinde yaşadığı kavgayı anlattı.

'MÜHİM OLAN HATAYI GÖREBİLMEK'
Ünlü oyuncunun dikkat çeken açıklamaları şöyle:
“Tolgahan sete geldiğinde iyi değildi ve karşısında ben vardım. ‘Zümrüt’ karakteriyle sahneye girmek üzereydim. Maalesef özellikle oyunculuk okumayan arkadaşlarımız, seni sette o karakterle bütünleştiriyor. Bana denk geldi. Öfke kontrolü yoktu Tolgahan’ın. Sonra barıştık. O özür diledi. Mühim olan onun hata olduğunu görebilmek ve bir daha yapmamak. Nitekim öyle oldu. Dava açmadım. ‘İki bölüm uzak sahneler yazalım, ne olur ne olmaz’ dedim. Sonuçta Tolgahan benim çocuğum sayılır. Kendiyle ilgili bir sıkıntısı vardı, benimle ilgili değil.”

Hatice Aslandan Tolgahan Sayışman açıklaması: Öfke kontrolü yoktu

NE OLMUŞTU?
Lale Devrİ, dizisine başladıkları ilk günlerden beri aralarının iyi olmadığı öğrenilen ikiliden Aslan'ın söylediği sözlerin Sayışman'ı öfkelendirdiği iddia edilmişti. Aslan'ın üzerine yürüyen Sayışman, "Yeter artık sus" diyerek bağırmıştı. Aslan da Sayışman'a karşılık verince kavga büyümüştü. İddiaya göre Sayışman, Aslan'ı omzundan itince duvara çarptı. Olayın ardından set iptal edildi. Aslan gözyaşları içinde dizinin yapımcısına gidip Sayışman'ı şikayet etti ve ünlü oyuncunun kendini darp ettiğini belirterek ve rapor aldığını öne sürdü. Psikolojisinin kötü olduğunu söyleyen Aslan'ın birkaç gün de izin aldığı öğrenildi.

Dünyaca ünlü star Inna, Çorlu’da mahsur kaldıYeni şarkısı ‘Up’ın promosyon çalışmaları için Romanya'dan Türkiye’ye gelmek için yola çıkan dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Inna'nın uçağı, İstanbul’u felç eden kar fırtınası nedeniyle Çorlu’ya inmek zorunda kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber