Geri Dön

Hatice Şendil'in alışveriş stili

Hatice Şendil ve yapımcı eşi Burak Sağyaşar, geçtiğimiz gün İstinyePark'da objektiflere takıldı. 38 yaşındaki güzel oyuncunun alışveriş şıklığı dikkatlerden kaçmadı.

Hatice Şendil'in alışveriş stili

İlk olarak Hatice Şendil, oğlu Can ile AVM'ye gelerek, Markalar Sokağı'nda bulunan Masa Restaurant'da yakınlarıyla buluştu. Bir süre sonra onlara katılan Burak Sağyaşar, kısa süre restoranda oturduktan sonra eşiyle birlikte alışveriş turuna çıktı.

Oğulları Can'ı yakınlarına emanet eden çift, dünyaca ünlü mağazaların bulunduğu Markalar Sokağı'na gitti. Bu sırada gazetecilerle karşılaşan ikili, objektiflere poz verdikten sonra muhabirler ile ayaküstü sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Bir süre daha alışveriş yaptıktan sonra restorana dönen Sağyaşar ve Şendil, yedikleri akşam yemeğinin ardından İstinyePark'tan ayrıldı.

Hatice Şendilin alışveriş stili

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber