Geri Dön

Hayali gerçek oldu

Yıllardır ‘Çarkıfelek’i sunmak istediğini belirten Onur Büyüktopçu, “Görüşmek istediklerini söylediklerinde kalp çarpıntımı anlatamam. Senelerdir istiyordum” dedi

Hayali gerçek oldu

Onur Büyüktopçu, Kanal D’nin efsane programı ‘Çarkıfelek’i sunmak için gün sayıyor. Ramazan Bayramı’nın birinci günü izleyiciyle buluşacak oyuncu, “Yıllardır sunmak istiyordum. Telefonumun çalıp, ‘Çarkıfelek için görüşmek istiyoruz’ dediklerinde kalp çarpıntımı size anlatamam. Çok mutluyum. Gelen yorumlar da inanılmaz” şeklinde konuştu.
2016 yılında Nergis Kumbasar’la yarışmaya katıldıklarını belirten Büyüktopçu, “O zaman ‘İnşallah ileride böyle bir yarışma sunarım’ diye içimden geçirmiştim. Kısmet bugüneymiş” şeklinde konuştu. Proje, eklenen yeni oyunları, nakit para ve finaldeki büyük ödül otomobille, seyircilere bayram neşesini doyasıya yaşatacak.

Ceyda Ateş bebeğinin cinsiyetini sosyal medyadan duyurduBuğra Toplusoy ile evlendikten sonra Amerika'ya yerleşen Ceyda Ateş, hamile olduğunu duyurdu. Ateş bebeğinin cinsiyetini de sosyal medya hesabından açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber