Geri Dön

'Hayatımıza kene gibi yapıştılar'

Gül Gölge, mahkemelik olduğu Elif-Kerem Gönlüm çifti için, “Boşanmamızda hiçbir etkileri olamaz. Hayatımıza kene gibi yapıştılar” dedi.

'Hayatımıza kene gibi yapıştılar'

Murat Saygı’yla 11 yıllık evliliğini noktalayan Gül Gölge, ilk kez konuştu. Evliliğinin güzel başladığını, bitişinin de aynı şekilde olduğunu söyleyen sunucu, “Dostça, birbirimizi severek bitirdik. Yine bir aileyiz. Murat, hayatımdaki en önemli ve saygı duyduğum insan” dedi. Alyansını takmaya devam ettiği görülen Gölge, “Bu zamana kadar hep taktım. Acelem yok, zamanı gelince çıkaracağım. Kötü ayrılsaydık takmazdım ama öyle olmadı. Murat Bey’le bizi her zaman birlikte göreceksiniz” dedi.

Davalık olduğu Elif-Kerem Gönlüm çiftinin evliliklerinin bitmesinde rol oynayıp oynamadığı sorusuna Gölge, “O iki ismin boşanmamızda hiçbir etkisi olamaz. Hayatımıza, kene gibi yapıştılar. Haklarında hiç konuşmadım ama kafalarında hikayeler geliştirdi. Onlarla ismimin anılmasını bile istemiyorum. Yıllardır yüzlerini görmüyorum. O hanımla dört yıl içinde sadece bir davette karşılaştık. Evliliğimize etki edecek güçte ve kimlikte değiller” yanıtını verdi.

Magazin Haberleri Bülteni (21 Ekim 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber