Geri Dön

Hazal Kaya-Ali Atay çiftinden yeni fotoğraf

2019 yılından bu yana yönetmen ve oyuncu Ali Atay ile mutlu bir evlilik sürdüren Hazal Kaya, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan isimler arasında yer alıyor. Zaman zaman oğlu ve eşini de paylaşan ünlü oyuncu, Atay ile çektiği fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sundu.

Hazal Kaya-Ali Atay çiftinden yeni fotoğraf

Uzun süredir birlikte olduğu Ali Atay ile üç yıl önce nikah masasına oturan Hazal Kaya, aynı sene oğlu Fikret Ali'yi kucağına almıştı. Geçtiğimiz aylarda  'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk olan Hazal Kaya, eşi Ali Atay'a olan aşkından bahsetmişti.

"FECİ KOCAM KÖYLÜYÜMDÜR"

"Ben feci kocam köylüyümdür" diyen Hazal Kaya, "Çok aşığım. Ve biraz içtikten sonra Ali'ye ne kadar aşık olduğumu herkese anlatmak zorundaymışım gibi bir duyguyla yaşıyorum. Kimse bunu dinlemek istemiyor. Ve Ali inanılmaz utanıyor böyle şeylerden" ifadelerini kullanmıştı.

Hazal Kaya-Ali Atay çiftinden yeni fotoğraf

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Kaya, geçtiğimiz hafta Selin Şekerci ve Demet Özdemir ile tatil sezonunu açtı. Çeşme'de deniz ve güneşin tadını çıkaran ünlü oyuncuların plaj keyfi objektiflere de yansıdı. 

GÜZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKTİLER

Hazal Kaya ve Demet Özdemir suya girip serinlerken Selin Şekerci şezlongunda güneşlenmeyi tercih etti, ancak arkadaşlarının ısrarları üzerine güneşlenmeyi bırakıp yanlarına gitti. Oyuncular, güzellikleriyle tüm bakışları üzerine topladı.

Hazal Kaya-Ali Atay çiftinden yeni fotoğraf

KENDİNİ TİYE ALDI

Hazal Kaya'nın güneş yanığına maruz kaldığı da gözlerden kaçmadı. Güzel oyuncu o halini paylaşarak kendisini tiye aldı. Hazal Kaya bikinili halini paylaşıp şunları yazdı: 

Selam! Çantanızda 50 faktör güneş kremi taşımanız sizi güneşten korumaz.

"DUR BEN ÇEKEYİM"

Güzel oyuncu, son olarak eşi Ali Atay ile çektiği fotoğrafları takipçileriyle paylaştı. İlk kareye "Tam selfie çekiyordum. 'Dur ben çekeyim' dedi" notunu düşen Hazal Kaya, ardından flu bir kare yayınladı. Keyifli olduğu gözlerden kaçmayan ünlü isim, bu fotoğrafı da "Eşimin çektiği selfie'ye bakın" diyerek paylaştı.

Hazal Kaya-Ali Atay çiftinden yeni fotoğraf

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber