Geri Dön

Hedefim Sensin konusu nedir, oyuncuları kimler? Film nerede çekildi?

Hedefim Sensin adlı komedi filmi bu akşam televizyonda seyirci ile buluşuyor. Filmi daha önce izlemeyenler şimdi "Hedefim Sensin konusu nedir, oyuncuları kimler? Film nerede çekildi?" diye soruyor.

Hedefim Sensin konusu nedir, oyuncuları kimler? Film nerede çekildi?

Ata Demirer ile Gonca Vuslateri'nin başrolünde olduğu Hedefim Sensin bu akşam televizyonda olacak. 2018 yılı yapımlı proje hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isteyenler "Hedefim Sensin konusu nedir, oyuncuları kimler? Film nerede çekildi?" diye soruyor.

HEDEFİM SENSİN OYUNCULARI

Oyuncu kadrosunda; Demet Akbağ, Ata Demirer, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Tarık Ünlüoğlu, Erkan Can, Hakan Salınmış, Hande Dane, Ayten Uncuoğlu, Zeynep Alkan, Bilge Yenigül yer alıyor.

HEDEFİM SENSİN KONUSU NEDİR?

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır.

HEDEFİM SENSİN NEREDE ÇEKİLDİ?

Türk sinemasının yerli komedi türündeki başarılı yapımlarından olan Hedefim Sensin'in çekimleri Çanakkale Gökçeada'da yapılmıştır.

Dünyaca ünlü star Inna, Çorlu’da mahsur kaldıYeni şarkısı ‘Up’ın promosyon çalışmaları için Romanya'dan Türkiye’ye gelmek için yola çıkan dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Inna'nın uçağı, İstanbul’u felç eden kar fırtınası nedeniyle Çorlu’ya inmek zorunda kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber