Geri Dön

Hedefim Sensin oyuncuları kimler? Hedefim Sensin filmi konusu nedir? İşte oyuncu kadrosu...

Hedefim Sensin filmi bu akşam televizyonda izleyicilerle buluşacak. Birçok isim filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Kıvanç Boruönü ise filmin yönetmen koltuğunda oturuyor. Peki Hedefim Sensin filmi oyuncuları kimler, konusu nedir?

Hedefim Sensin oyuncuları kimler? Hedefim Sensin filmi konusu nedir? İşte oyuncu kadrosu...

Hedefim Sensin filminde Zekeriya Taştan’ın hikayesi anlatılıyor. Hedefim Sensin filmi bu akşam televizyonda yayınlanacak. Ata Demirer, Demet Akbağ ve Gonca Vuslateri ise filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki Hedefim Sensin filmi konusu nedir, nerede çekiliyor?

HEDEFİM SENSİN OYUNCULARI KİMLER?

Ata Demirer, Demet Akbağ, Tarık Ünlüoğlu, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Erkan Can

HEDEFİM SENSİN KONUSU NEDİR?

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır.

İngiltere Nusret'i konuşuyor! Bifteğin fiyatı dudak uçuklattıYeni restoranını İngiltere'nin başkenti Londra'da açan Nusret Gökçe'nin ünlü konuklarından biri de İngiliz sosyetesinin tanınmış simalarından, reality şov yıldızı ve iş insanı Gemma Collins oldu. Collins'in yediği altın kaplama bifteğin fiyatı ise dudak uçuklattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber