Geri Dön

Heijan & Muti ve Uzi, Boğaz'ı salladı

Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında dün akşam Uzi & Heijan & Muti, Boğaz’ı salladı.

Heijan & Muti ve Uzi, Boğaz'ı salladı

Rap müziğin yükselen yıldızları Heijan & Muti ve Uzi'nin konserinde binlerce müziksever, Kuruçeşme Açıkhava’ya akın etti. Rap müzikseverler, Kuruçeşme Açıkhava konser alanının kapısında uzun kuyruklar oluşturdu.

Binlerce rap müzikseveri bir araya getiren konser Heijan & Muti’nin sahnesiyle başladı. Ünlü rapçilerin seslendirdikleri şarkılara hayranları da hep bir ağızdan eşlik etti. Heijan & Muti’nin hayran bırakan sahne performanslarının ardından konserin ikinci yarısında sahneye bu kez rap müziğin yükselen yıldızlarından Uzi çıktı. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Uzi, şarkılarını alkışlar eşliğinde seslendirdi. Uzi, müzikseverlere unutamayacakları bir müzik ziyafeti yaşattı.

Heijan & Muti ve Uzi, Boğazı salladı

"MÜTEVAZİ OLMAYACAĞIZ"

Konser öncesi basın mensupları ile heyecanını paylaşan ünlü rapçiler, “Bu kalabalığa alışığız. Binlerce insan eğlenmeyi bekliyor. Repertuvarımızı seyircinin tepkisine göre belirleyeceğiz. Patlayacak yeni şarkılarımız var, bu konuda mütevazi olamayacağız” sözleriyle duydukları heyecanı dile getirirken, hayranlarına yeni bir şarkı müjdesini de verdiler.

Heijan & Muti ve Uzi, Boğazı salladı

"KEYFİMİZ GELMEDİ"

Muhabirlerin Aleyna Tilki ile yeni bir şarkı yapacağı haberlerini hatırlatması üzerine Uzi, "Aleyna ile şarkı yapacaktık ama keyfimiz gelmedi. Hayat mücadelesi verirken olmuyor” sözleriyle yanıt verdi.

KURUÇEŞME’DE RAPÇİLER GEÇİDİ

Rap müziğin yükselen yıldızı Uzi, rap’çi dostlarını da sahnede ağırladı. Critical, Aksan, Moda, Lil Murda ve Ose de Kuruçeşme sahnesinde rap müzikseverleri seslendirdikleri şarkılarla coşturdu. Uzi’nin sahnesinde ‘MixedbyG ve Etki34’ de sergiledikleri dj performanslarıyla geceye adeta damga vurdu.

Heijan & Muti ve Uzi, Boğazı salladı

RAPİN ASİ PRENSLERİNİN SAHNESİNDE BİR KRALİÇE

Geceye damga vuran bir diğer olay ise ünlü rapçilerin bir araya geldiği izdiham konserinde sahneye çıkan minik hayranları Lavinya oldu. Rapin asi prenslerinin sahnesinde dans eden minik hayran Lavinya, alkışlar eşliğinde yaptığı dansıyla gönüllerde taht kurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber