Geri Dön

Her fırsatta aşk iddiasını yalanlayan Tuba Büyüküstün ve Murat Boz'dan yeni pozlar

'Another Self' adlı internet dizisinde birlikte rol alan Tuba Büyüküstün ve Murat Boz arasındaki aşk söylentileri ikili reddetse de devam ediyor. Boz ile Büyüküstün, yeni pozlarla Instagram’da adlarından söz ettirdi.

Her fırsatta aşk iddiasını yalanlayan Tuba Büyüküstün ve Murat Boz'dan yeni pozlar

Tuba Büyüküstün ve Murat Boz'un başrolünü paylaştığı 'Another Self' dizisinin çekimleri geçtiğimiz hafta tamamlandı. Netflix'te yayınlanacak projenin diğer bir oyuncusu Burcu Alptekin, selfie yaptığı kareleri Instagram hesabından paylaştı.

Adları aşk dedikodularına karışan Tuba Büyüküstün ve Murat Boz'un samimi karesi dikkat çekti.

"ASLINDA VE GERÇEKTE OLAN"
Çekimin son anlarında gözlerinin açık olduğu poza Alptekin, "Uzun bir gecenin ardından aslında ve gerçekte olan" diyerek, ikinci karede gözlerinin kapalı olduğu anı yayınladı.

Her fırsatta aşk iddiasını yalanlayan Tuba Büyüküstün ve Murat Bozdan yeni pozlar

TUBA YALANLADI
Öte yandan daha önce Onur Saylak'la bir evlilik yapan Büyüküstün, geçtiğimiz günlerde katıldığı Athena konserinde, "Arkadaşız. Adım herkesle yazılıyor" diyerek, Boz'la aşk haberlerini yalanlamıştı.

Her fırsatta aşk iddiasını yalanlayan Tuba Büyüküstün ve Murat Bozdan yeni pozlar

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber