Geri Dön

'Hey' şarkısına renkli klip

Ozan Doğulu, '130 BPM Forte’ albümğnde yer alan Murat Boz’un seslendirdiği 'Hey' şarkısına, kış aylarında yazın sıcaklığını getiren bir klip çekti.

'Hey' şarkısına renkli klip

Yönetmenliğini Murad Küçük’ün yaptığı 'Hey' klibi için eski bir fabrika dekorlarla platoya dönüştürüldü. Görsel yönetmenin 20 gün önceden hazırlıklara başladığı klipte özel graffitici Turbo ve dekor ekibiyle çalışıldı. Sokak stili konseptiyle çekilen klip, görsel animasyonlarla zenginleştirildi.

Ozan Doğulu ve Murat Boz, sıfır derecede kamera karşısına geçmesine rağmen çekimler sırasında çok eğlendi ve keyifli anlar yaşadı. 30 dansçı ve figüranın eşlik ettiği ikilinin enerjileri klibe de yansıdı.

'Hey' şarkısının sözü Ayşen Şimşekyay’a, bestesi Kemal Şimşekyay’a, düzenlemesi ise Ozan Doğulu’ya ait.

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber