Geri Dön

Heyecan devam ediyor

Kemer Country Club 2020 Kış Ligi Engel Atlama Yarışmaları, Carpe Diem Equestrian Team sponsorluğunda, ikinci ayak müsabakasıyla devam ediyor

Heyecan devam ediyor

Demirören Şirketler Grubu’na bağlı Kemer Country Club, genç binicilerin kıyasıya mücadelesine sahne olacak. Kemer Country Club 2020 Kış Ligi Engel Atlama Yarışmaları’nın ikinci ayağı, bu hafta sonu gerçekleşecek. Binicilik dünyasının heyecanla beklediği ve ilgiyle takip ettiği yarışma, deneyimli ve genç binicileri bir kez daha buluşturacak.
İki ayak ve bir finalden oluşan turnuvanın birinci ayağı 1-2 Şubat’ta gerçekleşti. Bugün başlayıp, yarın akşam sona erecek ikinci ayağın ardından, final müsabakası ise 28-29 Mart’ta düzenlenecek. Farklı kategorilerde her gün altı yarışmanın gerçekleşeceği Kış Ligi’nde, 1.35 m. ve 1.40 m. Gold Ligi’nin sponsorluğunu Carpe Diem Equestrian Team üstleniyor. Türkiye Binicilik Federasyonu’na kayıtlı tüm binicilere açık, heyecan dolu yarışmalara, en iyi at ve binicilerinin yanı sıra camianın önde gelen tanınmış isimleri de katılacak.

Corona virüse yakalanan Esra Balamir'den haber varEsra Balamir, geçtiğimiz günlerde test yaptırmış ve covid-19 olduğunu açıklamıştı. Evinde tedaviye alınan Esra Balamir, takipçilerine 'iyiyim' mesajı verdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber