Geri Dön

Heyecan devam ediyor

Kemer Country Club 2020 Kış Ligi Engel Atlama Yarışmaları, Carpe Diem Equestrian Team sponsorluğunda, ikinci ayak müsabakasıyla devam ediyor

Heyecan devam ediyor

Demirören Şirketler Grubu’na bağlı Kemer Country Club, genç binicilerin kıyasıya mücadelesine sahne olacak. Kemer Country Club 2020 Kış Ligi Engel Atlama Yarışmaları’nın ikinci ayağı, bu hafta sonu gerçekleşecek. Binicilik dünyasının heyecanla beklediği ve ilgiyle takip ettiği yarışma, deneyimli ve genç binicileri bir kez daha buluşturacak.
İki ayak ve bir finalden oluşan turnuvanın birinci ayağı 1-2 Şubat’ta gerçekleşti. Bugün başlayıp, yarın akşam sona erecek ikinci ayağın ardından, final müsabakası ise 28-29 Mart’ta düzenlenecek. Farklı kategorilerde her gün altı yarışmanın gerçekleşeceği Kış Ligi’nde, 1.35 m. ve 1.40 m. Gold Ligi’nin sponsorluğunu Carpe Diem Equestrian Team üstleniyor. Türkiye Binicilik Federasyonu’na kayıtlı tüm binicilere açık, heyecan dolu yarışmalara, en iyi at ve binicilerinin yanı sıra camianın önde gelen tanınmış isimleri de katılacak.

Can Yaman spor yaptığı anları paylaştıUzun zamandır İtalya'da olan ve İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen Can Yaman, Instagram hikayesinden spor yaptığı anları paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet