Geri Dön

Hilal Altınbilek ile İbrahim Çelikkol'dan set pozu

ATV'de yayınlanan 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde 'Züleyha' karakterine hayat veren güzel oyuncu Hilal Altınbilek, yeni rol arkadaşı İbrahim Çelikkol ile verdiği pozu takipçileriyle paylaştı.

Hilal Altınbilek ile İbrahim Çelikkol'dan set pozu

Son dönemde Metin Hara ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren Hilal Altınbilek, yaz sezonunun kapanmasıyla setlere döndü.  'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde 'Züleyha' karakterine hayat veren oyuncu, yeni rol arkadaşı İbrahim Çelikkol ile verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaştı.

İkilinin bu pozuna binlerce beğeni ve yorum gelirken; bazı kullanıcıların "Demir'siz 'Bir Zamanlar Çukurova' olmaz" yorumları dikkat çekti. Öte yandan Altınbilek'in paylaştığı karede makyajsız olması gözden kaçmadı.

Hilal Altınbilek ile İbrahim Çelikkoldan set pozu

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber