Geri Dön

Hükümet Kadın 2 oyuncuları kim? Hükümet Kadın 2 filmi ne zaman, nerede çekildi, konusu nedir?

Yerli komedi filmi Hükümet Kadın 2, televizyon ekranlarında film severlerin karşısına çıkıyor. Film 2014 yılında vizyona girdi ve başrolünde ise Demet Akbağ ile Sermiyan Midyat yer almıştır. Peki, Hükümet Kadın 2 oyuncu kadrosunda kimler var?

Hükümet Kadın 2 oyuncuları kim? Hükümet Kadın 2 filmi ne zaman, nerede çekildi, konusu nedir?

Hükümet Kadın 2 filminin senaryosu ve yönetmenliği aynı zamanda başrol de olan Sermiyan Midyat'a aittir. Film Mardin'de çekildi. Birinci filmin 7 yıl öncesi konu ediliyor. İşte, Hükümet Kadın 2 konusu...

HÜKÜMET KADIN 2 KONUSU

Xate'in Güneydoğu'nun ilk kadın belediye başkanı olmasına henüz yedi yıl vardır ve şimdilik belediye başkanı Aziz Veysel'in eşi olarak yaşamaktadır. Faruk'un bitmek bilmeyen koltuk sevdasının kökeni de bu günlere dayanmaktadır. Xate, sıradan sabahlardan birinde Aziz Veysel'i evden uğurlarken beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Bu kötü sürpriz de Xate ve Faruk'u bir kez daha karşı karşıya getirir. Daha da beklenmedik olanı ise tüm kasabalıyı şaşkına çeviren 'erken seçim' kararıdır.

HÜKÜMET KADIN 2 NEREDE ÇEKİLDİ?

Hükümet Kadın filminin ikincisi de Mardin'in Midyat ilçesinde gerçekleşti.

OYUNCULARI

Demet Akbağ
Sermiyan Midyat
Gülhan Tekin
Ercan Kesal
Bülent Çolak
Burcu Gönder
Haki Biçici
Olgun Toker
Bahadır Efe
Elif Erdoğan
Levent İdem

 

 

Jim Carrey, 60'ıncı yaşını böyle kutladıDünyaca ünlü oyuncu Jim Carrey, 60 yaşına bastı. Doğum gününü yayınladığı video ile kutlayan Carrey, "Yaşlandım ama hala altın gibiyim" mesajını yazdı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber