CaddeHülya Avşar 'ünlü olmak için eşine yürümüşsün' demişti! Berfu Yenenler'in paylaşımları olay oldu

Hülya Avşar 'ünlü olmak için eşine yürümüşsün' demişti! Berfu Yenenler'in paylaşımları olay oldu

06.06.2024 - 12:25 | Son Güncellenme:

Eşi ve iki çocuğunun babası Eser Yenenler ile çektiği eğlenceli sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Berfu Yenenler, Hülya Avşar'ın programına katıldı. "Ünlü olmak gibi bir düşüncem yoktu" sözlerinin ardından Hülya Avşar tarafından tiye alınan Yenenler, son paylaşımıyla gündem oldu.

Hülya Avşar ünlü olmak için eşine yürümüşsün demişti Berfu Yenenlerin paylaşımları olay oldu

Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler (40) ile Miss Turkey 2015 dördüncü güzeli Berfu Yenenler (29), 2019 yılında nikâh masasına oturmuştu. Çift, ilk evlatları Kuzey'i evlendikleri sene kucaklarına almış, 2021'de ise ikinci oğulları Mete dünyaya gelmişti.

Haberin Devamı

Beş yıldır mutlu bir evlilik sürdüren Berfu Yenenler, sanatçı Hülya Avşar'ın YouTube programına konuk oldu. Avşar'a samimi açıklamalarda bulunan ve "ünlü olmak gibi bir amacının" olmadığını söyleyen Yenenler, Avşar Kızı'nın verdiği cevabın ardından sosyal medyada gündem oldu.

"ESER'İN RAHATLIĞI BENİ DELİ EDİYOR"

YouTube kanalında itiraflarda bulunan Yenenler, Avşar'ın "Evli olmanız, sahne performansınızı etkiliyor mu?" sorusunu yanıtladı.

İş konusunda ben çok disiplinli bir tipim, Eser ise ‘akışına bırak’ modunda. Onun rahatlığı beni arada deli ediyor.

"MAŞALLAH HİÇ AKLINDA YOKMUŞ"

Programın ilerleyen dakikalarında: 'ünlü olmak gibi bir amacım yoktu' diyen Berfu Yenenler'e, Avşar kızı: 'Güzellik yarışmasına katılmışsın. Eser gibi bir çocuğa yürümüşsün. Maşallah hiç aklında yokmuş.' diyerek olay yaratacak bir söylemde bulundu.

Haberin Devamı

PAYLAŞIMI OLAY OLDU

Hülya Avşar'ın sözleri sosyal medyada ve magazin gündeminde çok konuşuldu. Birçok eleştiri alan Berfu Yenenler, sosyal medyadan peş peşe paylaşımlar yaptı. Ünlü isim ailecek mutlu anlarının olduğu videoda şu ifadeleri kullandı:

Ünlü olmak içinyazdığım biriyle neredeyse 10 senedir çok şükür harika bir birlikteliğimiz ve harika 2 çocuğumuz var. İyi ki ünlü olmak için yazmışım. Arkadaşlar seven sevdiğine ünlü olmak için yazsın.

Hülya Avşar ünlü olmak için eşine yürümüşsün demişti Berfu Yenenlerin paylaşımları olay oldu

"ÜNLÜ OLMAK İÇİN YAPTIĞIM ÇOCUKLARIMLA"

Güzel isim bir sonraki paylaşımına ise: 'Neyse biraz ünlü olmak için evlendiğim kocamla, ünlü olmak için yaptığım çocuklarla, ünlü evimde, ünlü portakal suyumu içip dinleneyim' notunu düştü.

Hülya Avşar ünlü olmak için eşine yürümüşsün demişti Berfu Yenenlerin paylaşımları olay oldu

VİDEOSU TEPKİ TOPLADI

Yenenler'in eşiyle birlikte kamera karşısına geçtiği videoyu yayınlamasıyla, sosyal medya kullanıcılarından tepki yağdı.

Hülya Avşar ünlü olmak için eşine yürümüşsün demişti Berfu Yenenlerin paylaşımları olay oldu

 

TEPKİ ÇEKTİ

Tescilli güzelin yayınladığı parodi videosuna kısa süre içerisinde sosyal medya kullanıcılarından sert tepkiler yağdı. Yenenler'e, 'Hiç eleştiri kaldıramıyorsun', 'Sana tahammül edemiyoruz artık', 'Keşke ünlü olmasaydın', 'Bayağ abarttı artık', 'Hiç komik değilsin keşke ekranlara küssen' gibi yorumlar geldi.