Geri Dön

Hüseyin Kaya Çilingiroğlu annesi Feraye Tanyolaç'ın son halini paylaştı

Bir dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Feraye Tanyolaç'ın önceki gün doğum günüydü. Feraye Tanyolaç ve Kaya Çilingiroğlu'nun oğlu Hüseyin Kaya Çilingiroğlu, annesinin doğum gününü böyle kutladı.

Hüseyin Kaya Çilingiroğlu annesi Feraye Tanyolaç'ın son halini paylaştı

Kameralardan uzak bir hayat süren Feraye Tanyolaç, bir döneme damga vurmuştu. Kaya Çilingiroğlu'nun Hülya Avşar'ı Tanyolaç ile aldattığı haberleri, o dönem magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

"İYİ Kİ DOĞDUN ANNECİĞİM"
Tanyolaç'ın yıllar içerisindeki değişimi dikkat çekti. Hüseyin Kaya Çilingiroğlu, annesinin doğum gününü bir fotoğrafla kutladı ve paylaşımına "İyi ki doğdun anneciğim, iyi ki varsın" notunu düştü.

Futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, 2009-2014 yılları arasında evli kaldığı eski eşiyle ilgili bu paylaşıma kalp emojisi bıraktı.

Hüseyin Kaya Çilingiroğlu annesi Feraye Tanyolaçın son halini paylaştı

Alişan eleştirilere yanıt verdi: Bu konuyu ciddiye almaya gerek yok!Ünlü şarkıcı Alişan, sosyal medyada oğlu Burak'ın Müge Boz'un kızı Vina'yı izlerken yaşadığı mutluluğa dair bir video paylaştı. 'Vina benimsin' sözleriyle dikkat çeken Burak'ın o anları sosyal medyada tartışma konusu oldu. Alişan, olayın perde arkasını canlı yayında anlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber