Geri Dön

İbo Show'da bu hafta kimler var? İbo Show 21. bölüm konukları kimler, saat kaçta başlayacak?

İbo Show konukları kimler sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 9 yıllık aranın ardından yeniden ekranlara dönen İbo Show'da her hafta birbirinden ünlü isimler konuk olmaya devam ediyor. Cumartesi akşamları Star TV ekranında yayınlanan İbo Show'da bu hafta hangi isimlerin yer aldığı vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki İbo Show'da bu hafta hangi isimler yer alıyor? İşte bu akşamın konukları...

İbo Show'da bu hafta kimler var? İbo Show 21. bölüm konukları kimler, saat kaçta başlayacak?

İbo Show konukları kimler sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Her hafta Cumartesi akşamları ekrana gelen İbo Show'da her hafta birbirinden ünlü isimler konuk olmaya devam ediyor. İbo Show 9 yıllık aranın ardından yeniden Star TV ekranında izleyici ile buluşmaya başlamıştı. Programı yakından takip eden İbo Show konukları arasında hangi isimlerin yer aldığı vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki İbo Show'da bu hafta hangi isimler var?

İBO SHOW KONUKLARI KİMLER?

İbo Show'da bu hafta konuk olan isimler arasında Fettah Can, Ziynet Sali, Bilal Sonses ve Yavuz Seçkin konuk olacak. Ziynet Sali, Fettah Can ve Bilal Sonses'in söyleyeceği şarkılar ile müzik ziyafeti yaşanacak. İbo Show bu akşam saat 20:00'da Star TV ekranında izleyici ile buluşacak.

 

 

16 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni16 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet