Geri Dön

İbo Show bu akşam neden yok, yeni bölüm ne zaman? 8 Mayıs Star TV kanal yayın akışı...

9 yıllık aranın ardından yeniden ekranlara dönen İbo Show her hafta Cumartesi akşamı ekrana geliyordu. Bu akşam yeni bölüm ile ekrana gelmesi beklenen İbo Show, Star TV kanal yayın akışında yer almayınca programın takipçileri İbo Show bu akşam neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. Peki İbo Show bu akşam neden yok? İşte Star TV kanal yayın akışı..

İbo Show bu akşam neden yok, yeni bölüm ne zaman? 8 Mayıs Star TV kanal yayın akışı...

İbo Show bu akşam neden yok sorusu programın takipçileri tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Cumartesi akşamları Star TV ekranında izleyici ile buluşan İbo Show bu akşam Star TV yayın akışında da yer almıyor. Peki İbo Show bu akşam neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

İBO SHOW BU AKŞAM NEDEN YOK?

İbo Show bu akşam ekrana gelmeyecek. Star TV kanal yayın akışında da yer almayan İbo Show'un Kadir Gecesi olması münasebetiyle yayınlanmadığı düşünülüyor. İbo Show yeni bölümü ile 15 Mayıs Cumartesi akşamı ekrana gelecek.

STAR TV 8 MAYIS KANAL YAYIN AKIŞI

07:00 Medcezir

10:00 Burcu ile Hafta Sonu

12:00 Vahe ile Evdeki Mutluluk

14:00 Bekir köse ile İftara Doğru

15:30 Yerli dizi tekrar/sinema

19:00 Star Haber

20:00 Görevimiz Tehlike: Yansımalar

 

Lenfoma tedavisi gören Boğaç Aksoy kemoterapi aldığı anları paylaştıKanal D'de ekranlara gelen fenomen dizi 'Arka Sokaklar'da 'Volkan Komiser' karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, geçtiğimiz ay önce lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu. 31 yaşındaki oyuncu, üçüncü doz kemoterapi alırken sosyal medya hesabından duygularını diye getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet