Geri Dön

İbo Show Yılbaşı konukları kimler? İbo Show Yılbaşı programı saat kaçta başlayacak?

İbo Show yılbaşı konukları kimler sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Normalde Cumartesi akşamları Star TV ekranında yayınlanan İbo Show 31 Aralık Perşembe akşamı yılbaşı özel programı ile izleyici ile buluşacak. Birbirinden değerli konukların yer alacağı İbo Show'da bu akşam kimler var? İşte bu akşamın konukları...

İbo Show Yılbaşı konukları kimler? İbo Show Yılbaşı programı saat kaçta başlayacak?

İbo Show bu hafta Perşembe akşamı yılbaşı özel programı ile ekrana gelecek. Türkiye'nin divası Bülent Ersoy, Pop'un kraliçesi Hande Yener, Yaptıkları ile her zaman gündem olan Serdar Ortaç, hem sunuculuk, hem şarkıcılık hem de jüri üyeliği yapan Seda Sayan ve yaptığı filmler ile hafızalarda yer edinen Şafak Sezer İbo Show'un bu haftaki konukları olacak. İbo Show Yılbaşı konukları söyleyecekleri şarkılar, yapacakları düetler ile yeni yıla çoşku ile girmenizi sağlayacak.

İBO SHOW YILBAŞI KONUKLARI KİMLER?

İbo Show Yılbaşı konukları Hande Yener, Seda Sayan, Serdar Ortaç, Bülent Ersoy ve Şafak Sezer olacak. 75'den fazla şarkının seslendirileceği programda müziğe, arabeske ve kahkaya bol bol doyacaksınız.

İBO SHOW SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

İbo Show 31 Aralık saat 20:00'de başlayacak! Star TV ekranında yayınlanacak

 

Magazin Haberleri Bülteni (26 Şubat 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet