Geri Dön

İbrahim Büyükak oğlu ile poz verdi

Geçtiğimiz aylarda ilk kez baba olmanın sevincini yaşayan İbrahim Büyükak, oğlu Aslan Oktay ile çekilmiş yeni karesini Instagram hesabından paylaştı.

İbrahim Büyükak oğlu ile poz verdi

Oyuncu İbrahim Büyükak, 2018 yılında çocukluk aşkı Nurdan Beşen ile nikah masasına oturmuştu. Çift, haziran ayında oğulları Aslan Oktay'ı kucaklarına alarak, ilk kez anne-babalık duygusunu yaşamıştı.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden Büyükak, oğlu Aslan Oktay ile çektiği yeni fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.

Instagram'da 996 bin takipçisi bulunan oyuncu, yeni karelerini "Arkadaşlar yeni Batman'den ilk kareler basına yansıdı" notuyla sosyal medya hesabının hikayeler bölümünden yayınladı.

İbrahim Büyükak oğlu ile poz verdi

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber