Geri Dön

İbrahim Tatlıses hayranlarını korkuttu

Dokuz yıl sonra 'İbo Show' ile ekranlara dönen ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses (69) sevenlerini korkuttu. Gizli bir operasyon geçirdiği konuşulan Tatlıses'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İbrahim Tatlıses hayranlarını korkuttu

Hürriyet'in haberine göre; yıllar önce uğradığı silahlı saldırı sonucu sağlık sorunlarıyla mücadele eden İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses'in geçtiğimiz hafta bir operasyon geçirdiği ortaya çıktı.

İbrahim Tatlıses damar tıkanıklığı nedeniyle geçen hafta ameliyat masasına yattı. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde operasyon geçiren ünlü sanatçıya stent takıldı. Gizli gerçekleştirilen operasyonun ardından Tatlıses'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

43 YAŞ FARK! 
Öte yandan geçtiğimiz ay kendisinden 43 yaş küçük Gülçin Karakaya ile aşk yaşayan İbrahim Tatlıses'in evlenip evlenmediği merak konusu olmuştu.

'İbo Show'da Ebru Yaşar’ın “Sen nikâhlanmışsın” demesi üzerine Tatlıses, “Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim” demişti.

İbrahim Tatlıses hayranlarını korkuttu

"BİZİMKİ GÖNÜL EVLİLİĞİ" 
Bunun üzerine bir açıklama daha yapan İmparator, Karakaya ile resmi olarak nikâh masasına oturmadıklarını belirtmiş ve “Gülçin Karakaya ile ilişkinizi resmiyete dökecek misiniz” sorusuna ise “Zaman ne gösterir bilinmez” ifadelerini kullanmıştı.

İbrahim Tatlıses, daha önceki birlikteliklerinde sadece Adalet Tatlıses ve Ayşegül Yıldız’la resmi olarak nikâh masasına oturmuştu.

Songül Karlı, Fethiye'deki yangını görüntüledi: Bütün otel boşaltılıyorÖnceki gün Antalya'nın Manavgat ilçesinde başlayan orman yangının ardından Türkiye'nin çeşitli yerlerinden benzer haberler geldi. Osmaniye, Adana ve Kayseri'nin ardından Muğla da alevlere teslim oldu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet